2nd Navigation task

2nd Navigation task

Soutěž Czech Open Microlight Cup 2020
Kolo 5
Typ Navigace po známé trati
Datum 2020-08-07
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 550 1904 1800 180 2 15 0 6134 1000
2 Lengál Ivo – bez Lengál Ivo – bez Junior JK 05L 550 1739 1800 170 2 13 0 5759 939
3 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 550 1039 1800 200 0 9 0 4489 732
4 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 500 1567 1700 190 0 4 0 4357 710
5 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 500 1341 900 0 0 9 0 3641 594
6 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 550 1164 1300 0 1 5 0 3614 589

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Velát Marek – Zichová Anna Velát Marek – Zichová Anna Junior JK 05L 550 1853 1800 190 2 15 0 6093 993
2 Mündel Karel – Král Tomáš Mündel Karel – Král Tomáš Junior JK 05L 550 1553 1800 200 2 17 0 6003 979
3 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 550 1632 1600 150 2 16 0 5732 934
4 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK 05L 500 1843 1500 100 1 13 0 5343 871
5 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 550 1373 1500 0 2 17 0 5323 868
6 Eľko Lukáš – Burjánková Petra Eľko Lukáš – Burjánková Petra Junior JK 05L 550 1467 1500 70 2 15 0 5287 862
7 Szurgot Mieczyslaw – Orwat Henryk Szurgot Mieczyslaw – Orwat Henryk 500 882 1300 0 2 12 0 4082 665
8 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 500 1025 1100 0 0 7 0 3325 542
9 Prokop Jan – Pithartová Kateřina Prokop Jan – Pithartová Kateřina Junior JK 05L 500 850 900 0 0 9 0 3150 514
10 Zitko Josef – Richterová Nicola Zitko Josef – Richterová Nicola EUROSTAR SL 400 1039 1100 0 0 0 2 2339 381

A-RGL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Majsterek Marcin – Jurkiewicz Dominika Majsterek Marcin – Jurkiewicz Dominika Tercel 550 1318 1500 120 1 14 0 4988 813
2 Gajewski Piotr – Marszalek Maciej Gajewski Piotr – Marszalek Maciej Tercel 450 736 1100 0 0 12 0 3486 568

A-RWL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Adam Matouš – Teplý Ladislav Adam Matouš – Teplý Ladislav Tanarg 912/BioniX 15 550 1801 1700 150 2 17 0 6101 995
2 Adam Zbyněk – Čužna Václav Adam Zbyněk – Čužna Václav Bionix, Skypper 550 1376 1500 40 2 17 0 5366 875
3 Halasa Lukasza – Klek Rafal Halasa Lukasza – Klek Rafal Jazz 500 164 1500 100 0 11 0 3364 548

B-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 550 757 1700 34 2 4 0 3641 1000
2 Studnička Zdeněk – bez Studnička Zdeněk – bez 450 225 1000 0 0 0 0 1675 460
3 Černý Jan – bez Černý Jan – bez 0 0 0 0 0 0 0 0 0