8. kolo NPPT, plocha SLZ Kotvrdovice

8. kolo NPPT, plocha SLZ Kotvrdovice

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2020
Kolo 8
Typ Navigace po známé trati
Datum 2020-09-12
Ředitelavatar Ondřej Barša
Rozhodčíavatar Jozef Mlích
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Pl Pl +b +b
1 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 1600 1504 1600 0 13 250 0 0 7554 846
2 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 1600 1168 600 0 12 50 0 0 5818 651
3 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 1400 936 1000 1 8 200 0 75 5411 606

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Pl Pl +b +b
1 Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Junior JK 05L 1600 1582 2000 3 15 150 0 0 8932 1000
2 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 1800 1638 2000 2 15 25 0 0 8863 992
3 Vita Filip – Procházka Tomáš Vita Filip – Procházka Tomáš Tulák 1800 1272 1800 0 14 200 0 149 8021 898
4 Šponer Jan – Čermák Jakub Šponer Jan – Čermák Jakub Alto 912 TG 1800 1162 1800 1 14 200 0 0 7962 891
5 Zitko Josef – Richterová Nicola Zitko Josef – Richterová Nicola EUROSTAR SL 1800 920 1600 0 7 50 0 98 5868 657
6 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Tulák 1200 626 1200 0 14 0 0 0 5826 652
7 Zahradník Kristian – Halabrinová Adéla Zahradník Kristian – Halabrinová Adéla Junior JK 05L 1400 176 1200 0 4 0 0 104 3680 412

B-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Pl Pl +b +b
1 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 1800 984 1800 0 12 100 0 0 7084 853
2 Hošek Petr – bez Hošek Petr – bez SD-1 Minisport 1800 736 2000 0 4 25 0 40 5401 651
3 Masopust Martin – bez Masopust Martin – bez Kitfox 1200 400 1200 1 1 0 0 0 3200 386

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Pl Pl +b +b
1 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří P-92 Echo Super 1800 1800 2000 0 13 100 0 0 8300 1000
2 Šimík Petr – Šimík Vladimír Šimík Petr – Šimík Vladimír Eurostar EV-97 1800 1522 2000 1 12 150 0 0 8072 973
3 Dorazil Tomáš – Souček Andrej Dorazil Tomáš – Souček Andrej ECHO 1600 1200 2000 1 13 25 0 0 7625 919
4 Kabeláč Jaromír – Kabeláčová Radka Kabeláč Jaromír – Kabeláčová Radka ECHO 1800 1554 1800 0 10 100 0 120 7374 888
5 Beneš Petr – Vachek Jan Beneš Petr – Vachek Jan Bristell 1800 1066 2000 0 11 0 0 0 7066 851
6 MALINA Tomas – Štorek David MALINA Tomas – Štorek David Junior JK 05L 1800 1444 1600 0 10 50 0 0 6894 831
7 Kamenský Vladimir – Dvořák František Kamenský Vladimir – Dvořák František Eurostar 1800 800 2000 0 7 200 0 36 6236 751
8 Hladík Petr – Hladíková Bohumila Hladík Petr – Hladíková Bohumila E-Vektor Harmony ELSA 1800 992 2000 0 2 150 0 0 5342 644
9 Bystřický David – Buchta Jaroslav Bystřický David – Buchta Jaroslav Junior JK 05L 1400 876 1800 0 3 25 0 0 4701 566
10 Růžička Martin – Dvořák František Růžička Martin – Dvořák František Eurostar 1400 384 1200 0 4 25 0 163 3972 479
11 Konečná Agáta – Savchyn Vasyl Konečná Agáta – Savchyn Vasyl Aeroprakt A22 1400 0 1400 0 4 150 0 12 3762 453
12 Hycl Michal – Vajbar Broněk Hycl Michal – Vajbar Broněk Chico 1000 244 800 1 0 200 0 0 2444 294
13 Čermín Robert – Orság Martin Čermín Robert – Orság Martin Sky Arrow 1200 680 2000 0 0 0 1 0 1940 234
14 Kunetka Ludvík – Kunetka Štěpán Kunetka Ludvík – Kunetka Štěpán Maja 800 74 200 0 4 25 0 0 1899 229
15 Čermín Robert – Vágner Robert Čermín Robert – Vágner Robert Sky Arrow 1400 400 800 0 0 0 1 0 1300 0