1. kolo NPPT, plocha SLZ Kraví Hora (MČR)

1. kolo NPPT, plocha SLZ Kraví Hora (MČR)

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2020
Kolo 1
Typ Navigace po známé trati
Datum 2020-05-30
Ředitelavatar Ivo Lengál
Rozhodčíavatar Tomáš Král
avatar Marek Velát
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 350 1496 1400 0 11 0 4346 875
2 Zeman Pavel – bez Zeman Pavel – bez Storm G280 350 1054 1200 0 13 100 4004 806
3 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 350 918 900 0 9 100 3168 638
4 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 300 1308 1000 0 5 25 3133 631
5 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 300 362 1400 0 6 100 2762 556

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 350 1518 1300 1 15 200 4968 1000
2 Adam Matouš – Teplý Ladislav Adam Matouš – Teplý Ladislav Zephyr 350 1388 1400 1 14 200 4838 974
3 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK 05L 350 1558 1300 1 10 150 4458 897
4 Šponer Jan – Čermák Jakub Šponer Jan – Čermák Jakub Alto 912 TG 350 1558 1100 0 10 250 4258 857
5 Adam Zbyněk – Čužna Václav Adam Zbyněk – Čužna Václav Zephyr 350 910 1100 0 12 150 3710 747
6 Vita Filip – Procházka Tomáš Vita Filip – Procházka Tomáš Tulák 350 900 1000 1 12 100 3650 735
7 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 350 1020 900 0 13 0 3570 719
8 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Tulák 250 514 1000 0 12 25 2989 602
9 Eľko Lukáš – Snížková Klára Eľko Lukáš – Snížková Klára Junior JK 05L 300 894 1100 0 5 25 2819 567
10 Zitko Josef – Eľko Lukáš Zitko Josef – Eľko Lukáš EUROSTAR SL 250 276 700 0 0 0 1226 0

B-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 700 1446 900 0 10 0 4046 852
2 Masopust Martin – bez Masopust Martin – bez Kitfox 600 531 900 1 7 100 2931 617
3 Vavruška Jan – bez Vavruška Jan – bez Straton D7 mini 600 468 750 0 0 50 1868 393

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří P-92 Echo Super 700 1650 900 1 14 0 4750 1000
2 Šimík Petr – Šimík Vladimír Šimík Petr – Šimík Vladimír Eurostar EV-97 700 1494 900 1 14 25 4619 972
3 MALINA Tomas – Štorek David MALINA Tomas – Štorek David Bristell NG-5 ELSA 700 1590 900 0 12 0 4390 924
4 Příhoda Miroslav – Příhoda Tomáš Příhoda Miroslav – Příhoda Tomáš Racek 700 1158 900 1 14 25 4283 902
5 Kabeláč Jaromír – Kabeláčová Radka Kabeláč Jaromír – Kabeláčová Radka ECHO 600 1326 900 0 11 0 3926 827
6 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Zephyr 700 1137 900 0 11 25 3862 813
7 Růžička Martin – Dvořák František Růžička Martin – Dvořák František Eurostar 700 1356 750 0 7 0 3506 738
8 Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Eurostar EV-97 500 969 900 0 9 200 3469 730
9 Grünwaldová Lucie – Studnička Karel Grünwaldová Lucie – Studnička Karel Topaz 700 822 900 0 6 0 3022 636
10 Hladík Petr – Hladíková Bohumila Hladík Petr – Hladíková Bohumila E-Vektor Harmony ELSA 700 957 900 0 3 0 2857 601
11 Sedmidubský Tomáš – Sedmidubsky Prokop Sedmidubský Tomáš – Sedmidubsky Prokop Cora 600 288 750 0 2 25 1863 392
12 Kamenský Vladimír – Čermín Robert Kamenský Vladimír – Čermín Robert Sky Arrow 0 0 0 0 9 0 900 189