6. kolo NPPT, letiště Hradec Králové

6. kolo NPPT, letiště Hradec Králové

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2019
Kolo 6
Typ Navigace po známé trati
Datum 2019-07-20
LAA FIT

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Jonáš Petr – Povšíková Kateřina Jonáš Petr – Povšíková Kateřina Junior JK 05L 350 1776 1400 4 14 100 5426 999
2 Velát Marek – Zichová Anna Velát Marek – Zichová Anna Junior JK 05L 350 1695 1400 4 13 100 5245 965
3 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Junior JK 05L 350 1622 1300 4 14 100 5172 952
4 Mündel Karel – Petrš Ferdinand Mündel Karel – Petrš Ferdinand Junior JK 05L 350 1572 1300 4 12 25 4847 892
5 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 350 1544 1200 3 13 150 4844 892
6 Štumbauer Oldřich – Čužna Václav Štumbauer Oldřich – Čužna Václav Junior JK 05L 300 1450 1300 4 11 200 4750 874
7 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Junior JK 05L 350 1235 1100 4 11 25 4210 775
8 Nečas Jiří – Nečasová Lucie Nečas Jiří – Nečasová Lucie Bristell 350 1254 1000 4 11 0 4104 755
9 Puža Václav – bez (A-RAL1) Puža Václav – bez (A-RAL1) SD1 Minisport 350 1323 1200 2 9 100 4073 750
10 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 300 1309 1400 2 8 25 4034 742
11 Eľko Lukáš – Král Tomáš Eľko Lukáš – Král Tomáš Junior JK 05L 300 1192 900 4 10 200 3992 735
12 Příhoda Tomáš – bez (A-RAL1) Příhoda Tomáš – bez (A-RAL1) Kappa - KP2U Sova 300 1080 900 3 7 25 3305 608
13 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 300 535 1200 3 9 0 3235 595
14 Eliáš Michal – Koubová Sylva Eliáš Michal – Koubová Sylva Autogyro MTO Sport 350 170 1200 3 10 200 3220 593
15 Burjánková Petra – Koudelka Petr Burjánková Petra – Koudelka Petr Junior JK 05L 350 931 800 0 6 25 2706 498
16 Vita Filip – Moravec Tomáš Vita Filip – Moravec Tomáš Tulák 250 298 300 2 2 25 1273 234
17 Jílek Jan – Nešpor Jiří Jílek Jan – Nešpor Jiří Sparrow ML 0 0 0 1 6 200 900 166

A-RWL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Chvojka Petr – Firla Vojtěch Chvojka Petr – Firla Vojtěch MZK Aeros profi 350 1633 1500 4 13 250 5433 1000
2 Adam Matouš – Teplý Ladislav Adam Matouš – Teplý Ladislav Tanarg 912/BioniX 15 350 1504 1200 4 14 200 5054 930
3 Adam Zbyněk – Pithartová Kateřina Adam Zbyněk – Pithartová Kateřina Bionix, Skypper 300 940 1000 3 9 200 3640 670

B-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Vataha Josef – Hanušová Radka (B-RAL2) Vataha Josef – Hanušová Radka (B-RAL2) Tulák 350 1341 1200 2 10 100 4191 967
2 Studnička Zdeněk – bez Studnička Zdeněk – bez 250 213 800 0 0 50 1313 303
3 Černý Jan – bez Černý Jan – bez 200 100 300 0 0 200 800 185

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 350 1358 1100 4 11 25 4333 1000
2 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří P-92 Echo Super 300 1367 1100 1 9 50 3817 881
3 Tichý Petr – bez (B-RAL1) Tichý Petr – bez (B-RAL1) EV-97 Eurostar 350 710 1100 4 10 50 3610 833
4 Štorek David – MALINA Tomas Štorek David – MALINA Tomas Bristell NG-5 ELSA 350 1103 1100 1 6 250 3503 808
5 Klecar Václav – Klecarová Nikola Klecar Václav – Klecarová Nikola DV-1 Skylark 350 634 1000 2 9 0 3084 712
6 Vitová Sabina – Pecharová Karolína (A-RAL2) Vitová Sabina – Pecharová Karolína (A-RAL2) Tulák 300 1128 900 0 6 150 3078 710
7 Kabeláč Jaromír – Valentová Radka Kabeláč Jaromír – Valentová Radka Super Echo P92 300 1065 1000 0 6 25 2990 690
8 Onuca Antonín – Dvořák Matěj Onuca Antonín – Dvořák Matěj 350 346 900 0 7 0 2296 530
9 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Zephyr 350 517 600 1 7 25 2292 529
10 Beneš Petr – Vachek Jan Beneš Petr – Vachek Jan DV-1 Skylark 300 135 900 1 8 25 2260 522
11 Koutný Milan – Mahr Jiří Koutný Milan – Mahr Jiří 300 904 1000 0 0 25 2229 514
12 Leoš Liška – bez Leoš Liška – bez 300 551 700 0 6 50 2201 508
13 Vejběra Michal – Petr Podolský Vejběra Michal – Petr Podolský Bristell 350 619 1000 0 1 50 2119 489
14 Kánský Jan – Kvítek Jan Kánský Jan – Kvítek Jan DV-1 Skylark 250 145 600 2 6 25 1820 420
15 Brandel Petr – Vilhan Marian Brandel Petr – Vilhan Marian Sparrow ML 250 198 500 2 3 150 1598 369
16 Kocina Karel – bez Kocina Karel – bez Skylane 300 0 600 0 4 0 1300 300
17 Kučera Lukáš – Zahradník Kristian (A-RAL2) Kučera Lukáš – Zahradník Kristian (A-RAL2) Bristell 200 214 400 0 2 25 1039 0
18 Koutný Milan – Andršová Irena Koutný Milan – Andršová Irena 300 0 1000 0 0 0 1300 0
19 Beneš Petr – Tůmová Jitka Beneš Petr – Tůmová Jitka Bristell 350 1268 1000 1 5 25 3243 0