Kotvrdovice

Kotvrdovice

Soutěž Pohár Petra Tučka 2014
Kolo 2
Typ Navigace po známé trati
Datum 2014-05-10
Rozhodčíavatar Zdeněk Moravec
LAA

Celkové výsledky

R-AL1
R-AL2
S-AL2

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB
1 Dvořák Karel – bez Dvořák Karel – bez 1400 200 1600 1000
2 Štěpánek Vladimír – bez Štěpánek Vladimír – bez 1400 0 1400 875
3 Kamba Milan – bez Kamba Milan – bez 1200 0 1200 750

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB
1 Červinka Zdeněk – Geršl Martin Červinka Zdeněk – Geršl Martin 1600 200 1800 1000
2 Pokorný Jiří – Pláteník Robert Pokorný Jiří – Pláteník Robert 1600 200 1800 1000
3 Tichý Petr – Ertl Leoš Tichý Petr – Ertl Leoš 1600 200 1800 1000
4 Šaman Vojtěch – Šaman Jakub Šaman Vojtěch – Šaman Jakub 1600 198 1798 999
5 Klein Jan – Vášová Marcela Klein Jan – Vášová Marcela 1600 192 1792 996
6 Kleinwachter Martin – Urbánek Pavel Kleinwachter Martin – Urbánek Pavel 1600 188 1788 993
7 Luska Martin – Koupý Ladislav Luska Martin – Koupý Ladislav 1600 184 1784 991
8 Mlích Jozef – Mlíchová Zuzana Mlích Jozef – Mlíchová Zuzana 1600 182 1782 990
9 Haluza Lubomír – Přikryl Karel Haluza Lubomír – Přikryl Karel 1600 114 1714 952
10 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav 1600 94 1694 941
11 Procházka Richard – Hradil Miroslav Procházka Richard – Hradil Miroslav 1400 196 1596 887
12 Šplíchal Miroslav – Šplíchalová Eva Šplíchal Miroslav – Šplíchalová Eva 1400 190 1590 883
13 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert 1400 124 1524 847
14 Adamec Vladimír – Kozel Jiří Adamec Vladimír – Kozel Jiří 1400 0 1400 778
15 Rajnoch Jaromír – Mach Richard Rajnoch Jaromír – Mach Richard 1200 200 1400 778
16 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka 1400 0 1400 778
17 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš 1200 0 1200 667
18 Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít 1200 0 1200 667
19 Rudinský Josef – Vodáček Martin Rudinský Josef – Vodáček Martin 1000 0 1000 556

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB
1 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš 1600 200 1800 1000
2 Lorenc Jan – Teplý Ladislav Lorenc Jan – Teplý Ladislav 1600 200 1800 1000
3 Seifert Michal – Tůmová Kateřina Seifert Michal – Tůmová Kateřina 1600 200 1800 1000
4 Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Štěrba Radim – Příhoda Tomáš 1600 200 1800 1000
5 Lacko Michael – Bejčková Lenka Lacko Michael – Bejčková Lenka 1600 198 1798 999