4. kolo NPPT, plocha SLZ Hať u Hlučína

4. kolo NPPT, plocha SLZ Hať u Hlučína

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2021
Kolo 4
Typ Navigace po známé trati
Datum 2021-06-19
LAA

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 400 1431 1100 1 13 0 200 4531 989
2 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 400 1138 900 0 12 0 100 3738 816
3 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 350 1064 800 0 12 1 150 3464 756
4 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 350 1027 1000 0 5 0 100 2977 650
5 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 0 0 0 1 10 1 200 1200 262

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Adam Matouš – Sedláček Štěpán Adam Matouš – Sedláček Štěpán Zephyr 400 1482 1100 1 13 0 200 4582 1000
2 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 400 1397 1000 1 13 0 250 4447 971
3 Velát Marek – Zaoral Jan Velát Marek – Zaoral Jan Junior JK 05L 400 1400 1000 1 12 0 0 4100 895
4 Šimík Petr – Šimík Vladimír Šimík Petr – Šimík Vladimír Eurostar EV-97 400 1163 1000 1 13 0 25 3988 870
5 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří P-92 Echo Super 400 1256 1000 1 10 1 200 3856 842
6 Eľko Lukáš – Burjánková Petra Eľko Lukáš – Burjánková Petra Junior JK 05L 400 1252 800 0 11 0 50 3602 786
7 Adam Zbyněk – Skořepová Eva Adam Zbyněk – Skořepová Eva Tanarg Neo 912/BioniX 15 400 875 1000 0 11 1 250 3525 769
8 Zitko Josef – Lokvenc Michal Zitko Josef – Lokvenc Michal EUROSTAR SL 400 979 800 0 9 0 0 3079 672
9 Skalický Tomáš – Urban Urban Skalický Tomáš – Urban Urban TL96 STAR 400 1058 900 0 4 1 50 2708 591
10 Vita Filip – Pecharová Karolína Vita Filip – Pecharová Karolína Cora Allegro 400 680 700 0 8 0 100 2680 585

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 400 1275 1100 1 13 0 25 4200 1000
2 Kabeláč Jaromír – Kabeláčová Radka Kabeláč Jaromír – Kabeláčová Radka Super Echo P92 400 1464 1100 1 9 0 0 3964 944
3 Hošek Petr – bez (B-RAL1) Hošek Petr – bez (B-RAL1) SD-1 Minisport 400 1332 1100 0 0 0 200 3032 722
4 Plaček Jiří – Babincová Eva Plaček Jiří – Babincová Eva Zenair Zodiac CH 601 400 698 1100 1 5 0 0 2798 666
5 Mahr Jiří – Koutný Milan Mahr Jiří – Koutný Milan 400 600 1000 1 4 0 25 2525 601
6 Gajda Günther – Škovránek Petr Gajda Günther – Škovránek Petr Zenair Zodiac CH 601 400 174 1000 1 3 0 250 2224 530
7 Sobek Lubor – Holubec Michal Sobek Lubor – Holubec Michal Skyleader 400 350 224 1000 0 0 0 150 1724 410
8 Kounovský Oldřich – Kamil Pítra Kounovský Oldřich – Kamil Pítra Yetti J-03 250 100 600 0 0 0 150 1100 262
9 Zahradníček Adam – Laniak Kamil Zahradníček Adam – Laniak Kamil Alto 912 150 141 300 0 2 0 25 816 194