3. kolo NPPT, letiště Strunkovice (MČR)

3. kolo NPPT, letiště Strunkovice (MČR)

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2021
Kolo 3
Typ Navigace po známé trati
Datum 2021-05-29
Ředitelavatar Oldřich Štumbauer
LAA

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Velát Marek – bez Velát Marek – bez Junior JK 05L 450 1743 1400 2 12 25 5018 1000
2 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 450 1653 1400 1 12 200 5003 997
3 Nečas Jiří – bez Nečas Jiří – bez Junior JK 05L 450 1602 1400 2 7 25 4377 872
4 Lengál Ivo – bez Lengál Ivo – bez Junior JK 05L 450 1495 1000 2 8 200 4145 826
5 Zeman Pavel – bez Zeman Pavel – bez Storm G280 450 1552 1200 0 7 200 4102 817
6 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 350 1205 1100 0 10 200 3855 768
7 Čužna Václav – bez Čužna Václav – bez Straton D7 mini 450 1086 1000 0 10 0 3536 705
8 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 450 1011 1200 0 6 0 3261 650
9 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 400 1264 1000 0 3 150 3114 621
10 Stelšovský Arnošt – bez Stelšovský Arnošt – bez Zephyr 400 463 600 0 1 0 1563 311
11 Koudela Jiri – bez Koudela Jiri – bez 300 222 600 0 1 50 1272 253
12 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 0 0 0 0 7 200 900 179

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 400 1510 1300 0 13 150 4660 929
2 Adam Matouš – Teplý Ladislav Adam Matouš – Teplý Ladislav Tanarg Neo 912/BioniX 15 450 1674 1400 0 8 250 4574 912
3 Zitko Josef – Procházka Tomáš Zitko Josef – Procházka Tomáš EUROSTAR SL 450 1219 1200 1 7 100 3769 751
4 Eľko Lukáš – Burjánková Petra Eľko Lukáš – Burjánková Petra Junior JK 05L 400 1261 1200 0 7 200 3761 750
5 Adam Zbyněk – Skořepová Eva Adam Zbyněk – Skořepová Eva 400 961 1300 0 8 200 3661 730
6 Skalický Tomáš – Král Tomáš Skalický Tomáš – Král Tomáš TL96 STAR 350 1025 1200 0 7 25 3300 658
7 Šimík Petr – Šimík Vladimír Šimík Petr – Šimík Vladimír Eurostar EV-97 400 1157 1000 0 4 250 3207 639
8 Pithartová Kateřina – Lengálová Tereza Pithartová Kateřina – Lengálová Tereza Junior JK 05L 400 1242 1000 0 5 25 3167 631
9 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 350 754 1000 1 7 0 2904 579
10 Zahradník Kristian – Ungr Martin Zahradník Kristian – Ungr Martin Junior JK 05L 300 685 900 0 1 25 2010 401
11 Pařez Jan – Zichová Anna Pařez Jan – Zichová Anna Junior JK 05L 450 1368 800 1 12 50 3968 0

B-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Záhorka Petr – bez Záhorka Petr – bez Zenair 400 1400 1300 0 6 100 3800 753
2 Rys Jan – bez Rys Jan – bez Tulák 450 281 1100 0 4 25 2256 447
3 Dolejš Petr – bez Dolejš Petr – bez Tecnam P2002 Sierra 450 1 1300 0 3 25 2076 411

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Jileček Ondřej – Holý Miroslav Jileček Ondřej – Holý Miroslav L13 SE 400 1520 1400 1 16 25 5045 1000
2 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 450 1622 1200 0 12 100 4572 906
3 MALINA Tomas – Štorek David MALINA Tomas – Štorek David Bristell NG-5 ELSA 400 1456 1300 0 9 150 4206 834
4 Sedmidubský Tomáš – Štika Jakub Sedmidubský Tomáš – Štika Jakub Cora 450 811 1200 1 11 25 3686 731
5 Schreiber Václav – Koublová Kateřina Schreiber Václav – Koublová Kateřina 400 1072 1000 0 9 200 3572 708
6 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 400 1237 1100 0 6 0 3337 661
7 Lapka Václav – Vilímová Lenka Lapka Václav – Vilímová Lenka 400 1020 1000 0 5 250 3170 628
8 Kopáč Karel – Brozek Stanislav Kopáč Karel – Brozek Stanislav Zenair 601 350 1310 1300 0 1 25 3085 611
9 Protiva Pavel – Jiří Tuháček Protiva Pavel – Jiří Tuháček Savannah 450 638 1200 0 6 0 2888 572
10 Čtvrtník Václav – Čížek Josef Čtvrtník Václav – Čížek Josef Zephyr 400 169 800 0 7 50 2119 420
11 Kounovský Oldřich – Tulis Jan Kounovský Oldřich – Tulis Jan Yetti J-03 400 144 1000 0 4 0 1944 385
12 Novák Martin – Vojtěchová Radka Novák Martin – Vojtěchová Radka Bristell NG-5 ELSA 250 483 300 0 2 25 1258 249