Spot landing with engine off

Spot landing with engine off

Soutěž Czech Open Microlight Cup 2020
Kolo 4
Typ Přistání
Datum 2020-08-06
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun +b +b
1 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 500 500 500
2 Lengál Ivo – bez Lengál Ivo – bez Junior JK 05L 400 400 400
3 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 400 400 400
4 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 250 250 250
5 Vavruška Jan – bez Vavruška Jan – bez Straton D7 mini 150 150 150
6 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 100 100 100
7 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 25 25 25

A-RAL2

# Posádka Letoun +b +b
1 Master Landing – Example ( (A-GA2) Master Landing – Example ( (A-GA2) 1000 1000 1000
2 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 500 500 500
3 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05L 500 500 500
4 Mündel Karel – Král Tomáš Mündel Karel – Král Tomáš Junior JK 05L 500 500 500
5 Szurgot Mieczyslaw – Orwat Henryk Szurgot Mieczyslaw – Orwat Henryk 500 500 500
6 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 450 450 450
7 Velát Marek – Zichová Anna Velát Marek – Zichová Anna Junior JK 05L 450 450 450
8 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK 05L 400 400 400
9 Eľko Lukáš – Burjánková Petra Eľko Lukáš – Burjánková Petra Junior JK 05L 350 350 350
10 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 200 200 200
11 Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Junior JK 05L 200 200 200
12 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Tulák 0 0 0
13 Vita Filip – Procházka Tomáš Vita Filip – Procházka Tomáš Tulák 0 0 0
14 Prokop Jan – Pithartová Kateřina Prokop Jan – Pithartová Kateřina Junior JK 05L 0 0 0
15 Zitko Josef – Richterová Nicola Zitko Josef – Richterová Nicola EUROSTAR SL 0 0 0

A-RGL2

# Posádka Letoun +b +b
1 Majsterek Marcin – Jurkiewicz Dominika Majsterek Marcin – Jurkiewicz Dominika Tercel 250 250 250
2 Gajewski Piotr – Marszalek Maciej Gajewski Piotr – Marszalek Maciej Tercel 0 0 0

A-RWL2

# Posádka Letoun +b +b
1 Adam Matouš – Teplý Ladislav Adam Matouš – Teplý Ladislav Tanarg 912/BioniX 15 500 500 500
2 Halasa Lukasza – Klek Rafal Halasa Lukasza – Klek Rafal Jazz 500 500 500
3 Adam Zbyněk – Čužna Václav Adam Zbyněk – Čužna Václav Bionix, Skypper 450 450 450