9. kolo NPPT, letiště Křižanov

9. kolo NPPT, letiště Křižanov

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2020
Kolo 9
Typ Navigace po známé trati
Datum 2020-10-04
Ředitelavatar Václav Puža
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Zeman Pavel – bez Zeman Pavel – bez Storm G280 400 1406 1300 1 11 25 4331 845
2 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 400 1415 1300 0 8 0 3915 764
3 Čužna Václav – bez Čužna Václav – bez Straton D7 mini 400 967 1200 0 11 0 3667 716
4 Vavruška Jan – bez Vavruška Jan – bez Straton D7 mini 350 210 1200 0 3 0 2060 402

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Velát Marek – Zichová Anna Velát Marek – Zichová Anna Junior JK 05L 400 1725 1400 1 15 0 5125 1000
2 Adam Matouš – Teplý Ladislav Adam Matouš – Teplý Ladislav Tanarg 912/BioniX 15 400 1604 1300 1 15 200 5104 996
3 Lengál Ivo – Lengálová Tereza Lengál Ivo – Lengálová Tereza Junior JK 05L 400 1619 1300 1 16 0 5019 979
4 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 400 1631 1300 0 14 0 4731 923
5 Šponer Jan – Čermák Jakub Šponer Jan – Čermák Jakub Alto 912 TG 400 1257 1200 1 13 150 4407 860
6 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Tulák 400 975 1100 1 10 25 3600 702
7 Vita Filip – Procházka Tomáš Vita Filip – Procházka Tomáš Tulák 400 219 1100 1 13 250 3369 657

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 MALINA Tomas – Štorek David MALINA Tomas – Štorek David Bristell NG-5 ELSA 400 1327 1400 0 13 25 4452 1000
2 Šimík Petr – Šimík Vladimír Šimík Petr – Šimík Vladimír Eurostar EV-97 400 818 1400 1 15 25 4243 953
3 Talanda Tomáš – Moravcová Barča Talanda Tomáš – Moravcová Barča Aviat A-1 Husky 400 1610 1300 0 9 0 4210 946
4 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Zephyr 400 981 1400 0 6 200 3581 804
5 Voráč Aleš – Bukal Marek Voráč Aleš – Bukal Marek Ellipse Spirit 400 1063 1400 0 5 0 3363 755
6 Zahradník Kristian – Zahradník Sebastian Zahradník Kristian – Zahradník Sebastian Junior JK 05L 400 634 1300 0 10 0 3334 749
7 Karmazin Zdeněk – Voráčová Martina Karmazin Zdeněk – Voráčová Martina Kitfox 400 0 1200 0 14 25 3025 679
8 Kozina Martin – Červenka Ibišek Kozina Martin – Červenka Ibišek Kitfox 400 201 1300 0 8 0 2701 607
9 Záhorka Petr – bez (B-RAL1) Záhorka Petr – bez (B-RAL1) Zenair 400 569 1400 0 2 100 2669 600
10 Martini Silvano – Kutílková Zuzana Martini Silvano – Kutílková Zuzana Roko NG4 300 301 900 0 3 0 1801 405
11 Kounovský Oldřich – Tulis Jan Kounovský Oldřich – Tulis Jan Yetti J-03 300 100 800 0 5 0 1700 382