3. kolo NPPT, letiště Slaný (MČR)

3. kolo NPPT, letiště Slaný (MČR)

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2020
Kolo 3
Typ Navigace po známé trati
Datum 2020-06-27
Ředitelavatar Karel Mündel
Rozhodčíavatar Tomáš Král
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Zeman Pavel – bez Zeman Pavel – bez Storm G280 400 1527 1300 2 16 50 5077 951
2 Lengál Ivo – bez Lengál Ivo – bez Junior JK 05L 400 1471 1000 2 14 250 4721 884
3 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 400 1270 1300 1 14 50 4520 846
4 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 400 1046 1100 2 12 100 4046 758
5 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 350 758 1200 0 9 200 3408 638
6 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 350 842 1100 0 8 25 3117 584

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05L 400 1740 1400 2 16 0 5340 1000
2 Adam Matouš – Král Tomáš Adam Matouš – Král Tomáš Tanarg 912/BioniX 15 400 1596 1400 2 15 200 5296 992
3 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 400 1629 1300 1 16 100 5129 960
4 Čekan Juraj – Pithartová Kateřina Čekan Juraj – Pithartová Kateřina Junior JK 05L 400 1626 1300 1 16 0 5026 941
5 Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Junior JK 05L 400 1424 1300 2 15 25 4849 908
6 Bobek Kryštof – Měrková Michaela Bobek Kryštof – Měrková Michaela Junior JK 05L 350 1169 1200 1 16 100 4519 846
7 Adam Zbyněk – Čužna Václav Adam Zbyněk – Čužna Václav Tanarg 912/BioniX 15 400 810 1200 2 16 250 4460 835
8 Vita Filip – Procházka Tomáš Vita Filip – Procházka Tomáš Tulák 400 938 1200 2 15 50 4288 803
9 Eľko Lukáš – Burjánková Petra Eľko Lukáš – Burjánková Petra Junior JK 05L 400 885 1100 2 16 50 4235 793
10 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Tulák 400 1068 1000 0 15 50 4018 752
11 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 400 970 1200 0 14 0 3970 743
12 Zitko Josef – Zichová Anna Zitko Josef – Zichová Anna EUROSTAR SL 400 300 800 1 16 150 3350 627
13 Firla Vojtěch – Černovský Bořek Firla Vojtěch – Černovský Bořek FM 250 Vampire II 300 354 800 0 7 25 2179 408

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 MALINA Tomas – Štorek David MALINA Tomas – Štorek David Bristell NG-5 ELSA 400 1224 1400 0 14 150 4574 1000
2 Prokop Jan – Brůha Daniel Prokop Jan – Brůha Daniel Zephyr 200 350 700 1100 0 15 0 3650 798
3 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 250 668 800 1 8 25 2643 578
4 Plecháč Jan – Hypsova Kristyna Plecháč Jan – Hypsova Kristyna FM 250 Vampire II 400 516 1000 0 7 25 2641 577
5 Lapka Václav – Vilímová Lenka Lapka Václav – Vilímová Lenka 250 0 900 0 11 150 2400 525
6 Vytykáčová Martina – Vojtová Kateřina Vytykáčová Martina – Vojtová Kateřina FM 250 Vampire II 300 613 700 0 0 200 1813 396
7 Studnička Zdeněk – bez Studnička Zdeněk – bez 350 31 700 0 0 250 1331 291
8 Novák Martin – Kresteš Matěj Novák Martin – Kresteš Matěj FM 250 Vampire II 0 0 0 0 9 0 900 197
9 Halabrinová Adéla – Krajča Jiří Halabrinová Adéla – Krajča Jiří Junior JK 05L 400 1271 1400 2 16 200 5071 0
10 Vavruška Jan – Čekan Juraj Vavruška Jan – Čekan Juraj Junior JK 05L 400 1596 1400 2 16 250 5446 0