9. kolo NPPT, letiště Cheb

9. kolo NPPT, letiště Cheb

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2019
Kolo 9
Typ Navigace po známé trati
Datum 2019-09-14
Ředitelavatar Václav Mastný
LAA

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB F F
1 Bobek Kryštof – Běhounek Lukáš Bobek Kryštof – Běhounek Lukáš Junior JK 05L 300 1395 1000 15 200 4395 1000
2 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 350 1386 900 15 250 4386 998
3 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 350 1331 1200 15 0 4381 997
4 Puža Václav – bez (A-RAL1) Puža Václav – bez (A-RAL1) SD1 Minisport 350 1261 1000 12 250 4061 924
5 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 300 1102 1200 14 25 4027 916
6 Příhoda Tomáš – bez (A-RAL1) Příhoda Tomáš – bez (A-RAL1) Kappa - KP2U Sova 350 1175 900 14 200 4025 916
7 Adam Matouš – Pithartová Kateřina (A-RWL2) Adam Matouš – Pithartová Kateřina (A-RWL2) Zephyr 350 1210 800 16 25 3985 907
8 Vita Filip – Markesová Zuzana Vita Filip – Markesová Zuzana Tulák 350 1006 800 7 200 3056 695
9 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Tulák 350 752 700 7 250 2752 626
10 Prokop Jan – Brůha Daniel Prokop Jan – Brůha Daniel ATEC 321 Faeta 350 887 600 4 25 2262 515

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB F F
1 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 350 1415 1200 14 150 4515 1000
2 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 350 1589 1200 12 50 4389 972
3 Rod Miroslav st – Rod Miroslav ml Rod Miroslav st – Rod Miroslav ml Tecnam P.96 Golf 100 350 1367 1100 12 250 4267 945
4 Štorek David – MALINA Tomas Štorek David – MALINA Tomas Bristell NG-5 ELSA 350 1275 1000 15 0 4125 914
5 Tichý Petr – bez (B-RAL1) Tichý Petr – bez (B-RAL1) EV-97 Eurostar 350 1273 1200 10 25 3848 852
6 Plevný Jan – Houška Karel Plevný Jan – Houška Karel Cora allegro 350 1224 1100 6 25 3299 731
7 Poupa Michal – Poupova Petra Poupa Michal – Poupova Petra 350 459 1000 8 0 2609 578
8 Umbraun Luboš – Hybner Martin Umbraun Luboš – Hybner Martin Tecnam P-92 Echo 350 790 700 1 0 1940 430
9 Valeška Hanuš – Miroslav Šudřich Valeška Hanuš – Miroslav Šudřich 250 58 700 5 0 1508 334
10 Kocina Karel – Chvátal Pavel Kocina Karel – Chvátal Pavel Skylane 0 0 0 0 50 50 11

C-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB F F
1 Dolejš Petr – Kubele Jiří (B-RAL2) Dolejš Petr – Kubele Jiří (B-RAL2) Tecnam P2002 Sierra 350 1221 1000 5 25 3096 1000