8. kolo NPPT, letiště Soběslav

8. kolo NPPT, letiště Soběslav

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2019
Kolo 8
Typ Navigace po známé trati
Datum 2019-08-31
Rozhodčíavatar Oldřich Štumbauer
LAA FIT

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB F F
1 Adam Matouš – bez (A-RWL2) Adam Matouš – bez (A-RWL2) Zephyr 400 1207 1200 14 200 4407 1000
2 Čekan Juraj – bez Čekan Juraj – bez Junior JK 05L 350 1379 1000 15 150 4379 994
3 Eľko Lukáš – Král Tomáš Eľko Lukáš – Král Tomáš Junior JK 05L 400 1298 1100 13 250 4348 987
4 Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Tecnam P2002 Sierra 400 1262 1000 16 0 4262 967
5 Lorenc Jan – Krejsa Richard Lorenc Jan – Krejsa Richard SKY RANGER 400 1150 800 16 200 4150 942
6 Bobek Kryštof – Běhounek Lukáš Bobek Kryštof – Běhounek Lukáš Junior JK 05L 400 1297 800 15 0 3997 907
7 Vita Filip – Procházka Tomáš Vita Filip – Procházka Tomáš Tulák 400 1007 1000 14 150 3957 898
8 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 400 1062 800 15 25 3787 859
9 Hynek Petr – bez (A-RAL1) Hynek Petr – bez (A-RAL1) Rogalo fiti 400 576 1100 15 200 3776 857
10 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 350 820 800 15 0 3470 787
11 Příhoda Tomáš – bez (A-RAL1) Příhoda Tomáš – bez (A-RAL1) Kappa - KP2U Sova 400 739 700 13 250 3389 769
12 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Tulák 350 454 900 12 100 3004 682

B-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB F F
1 Vataha (sólo) Josef – bez Vataha (sólo) Josef – bez Tulák 400 1436 1300 15 25 4661 1000
2 Mikolajek Martin – bez Mikolajek Martin – bez AVD1 Junior 400 851 1000 8 200 3251 697
3 Plaček Jiří – bez (B-RAL2) Plaček Jiří – bez (B-RAL2) Zenair Zodiac CH 601 300 484 1000 8 25 2609 560
4 Masopust Martin – bez Masopust Martin – bez Kitfox 400 473 700 4 25 1998 429
5 Gajda Gunter – bez Gajda Gunter – bez AVD1 Junior 150 234 300 2 100 984 211

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB F F
1 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří P-92 Echo Super 400 1613 1300 12 0 4513 968
2 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 400 1455 1100 15 25 4480 961
3 Ferra Aleš – Richtrová Eliška Ferra Aleš – Richtrová Eliška Kappa - KP2U Sova 400 1219 1100 13 200 4219 905
4 Šimík Petr – Šimík Vladimír Šimík Petr – Šimík Vladimír Eurostar EV-97 350 1347 1300 12 0 4197 900
5 Kabeláč Jaromír – Valentová Radka Kabeláč Jaromír – Valentová Radka Super Echo P92 400 1312 1300 9 150 4062 871
6 Štorek David – MALINA Tomas Štorek David – MALINA Tomas Bristell NG-5 ELSA 350 1169 1100 12 200 4019 862
7 Dolejš Petr – Kubele Jiří Dolejš Petr – Kubele Jiří Tecnam P2002 Sierra 400 943 1300 7 250 3593 771
8 Beneš Petr – Vachek Jan Beneš Petr – Vachek Jan DV-1 Skylark 400 927 1200 8 250 3577 767
9 Vlna František – Knotek Karel Vlna František – Knotek Karel P 92 Echo Super 400 1259 1100 6 50 3409 731
10 Klecar Václav – Klecarová Nikola Klecar Václav – Klecarová Nikola DV-1 Skylark 400 873 1000 10 25 3298 708
11 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 350 697 900 10 200 3147 675
12 Ferra ml. Aleš – Půlpánová; Martina Ferra ml. Aleš – Půlpánová; Martina Kappa - KP2U Sova 400 1087 1100 0 0 2587 555
13 Václavík Jan – Dušková Jitka Václavík Jan – Dušková Jitka TL Condor 232 300 445 800 10 0 2545 546
14 Pehe Martin – Hruška Jindřich Pehe Martin – Hruška Jindřich P 92 Echo Super 0 0 0 0 0 0 0