9. kolo NPPT, letiště Praha Letňany - Kufr Honzy Lukeše

9. kolo NPPT, letiště Praha Letňany - Kufr Honzy Lukeše

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2017
Kolo 9
Typ Navigace po známé trati
Datum 2017-09-03
Ředitelavatar Martin Přikryl
Rozhodčíavatar Jiří Nečas
avatar Marek Velát
LAA

CUSTOM1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Placr Miroslav – Řehořek Michal Placr Miroslav – Řehořek Michal Cessna 152 500 742 0 5 25 1767 1000
2 Muller Jiri – Hala Jiří Muller Jiri – Hala Jiří Cessna 152 350 958 0 2 25 1533 868
3 Saikin Diego – Pavel Brodský Saikin Diego – Pavel Brodský 450 598 0 3 25 1373 777
4 Tvrdík Ivan – Migus Andy Tvrdík Ivan – Migus Andy Zlin Z-142 300 438 0 5 25 1263 715
5 Kocúr Martin – Kateřina Mašková Kocúr Martin – Kateřina Mašková Cessna 150 400 124 0 3 0 824 466

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 550 1810 0 12 0 3560 1000
2 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 500 1194 1 9 50 2744 771
3 Flek Zbynek st. – bez Flek Zbynek st. – bez Savage 912 450 1348 0 6 25 2423 681
4 Jirous Jan – bez Jirous Jan – bez SD-1 Minisport 500 1206 0 5 0 2206 620

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 550 1762 3 14 150 4162 1000
2 Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Ježek Miroslav – Martinec Lukáš P-92 Echo Super 550 2050 1 12 250 4150 997
3 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 500 1964 2 13 50 4014 964
4 Rod Miroslav st – Rod Michal Rod Miroslav st – Rod Michal Tecnam P.96 Golf 100 550 2050 1 11 100 3900 937
5 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 550 1276 3 13 200 3626 871
6 Malček Petr – Štorek David Malček Petr – Štorek David Samba XXL 550 1368 2 14 100 3618 869
7 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Zephyr 550 1838 1 10 50 3538 850
8 Bucháček Petr – Mikulič Michael Bucháček Petr – Mikulič Michael Bristell NG-5 ELSA 450 1288 0 9 25 2663 640
9 Šťastný Daniel – Radim Bradáč Šťastný Daniel – Radim Bradáč Bristell 550 1530 0 5 0 2580 620
10 Říha Vilém – Koubková Tereza Říha Vilém – Koubková Tereza Samba XXL 550 946 0 5 25 2021 486
11 Aksman Miroslav – Jodasová Eva Aksman Miroslav – Jodasová Eva Skylane UL 500 400 0 9 0 1800 432
12 Nekolný Petr – Nekolný Kryštof Nekolný Petr – Nekolný Kryštof Bristell NG-5 ELSA 450 184 0 5 25 1159 278
13 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 500 754 1 13 150 2804 0
14 Aksman Miroslav – Hrazděra Šimon Aksman Miroslav – Hrazděra Šimon Samba XXL 500 366 4 9 0 2166 0

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK 05L 350 3196 2 12 200 5146 1000
2 Velát Marek – bez Velát Marek – bez Junior JK 05L 350 3156 4 11 25 5031 978
3 Nečas Jiří – Nečasová Lucie Nečas Jiří – Nečasová Lucie SKY RANGER 350 2512 4 13 25 4587 891
4 Lacko Michael – Král Tomáš Lacko Michael – Král Tomáš Junior JK 05L 350 2232 3 8 150 3832 745
5 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 250 2224 2 5 25 3199 622
6 Frebort Libor – Záluská Olga Frebort Libor – Záluská Olga Echo 300 2090 0 6 100 3090 600
7 Tománek Adam – Eľko Lukáš Tománek Adam – Eľko Lukáš Junior JK 05L 250 2412 0 3 0 2962 576
8 Štumbauer Oldřich – Běhounek Lukáš Štumbauer Oldřich – Běhounek Lukáš Tecnam P2002 Sierra 200 1254 2 7 0 2354 457
9 Zítka Jiří – Rubáčková Ilona Zítka Jiří – Rubáčková Ilona 0 0 1 10 250 1350 262
10 Čekan Juraj – MALINA Tomas Čekan Juraj – MALINA Tomas Junior JK 05L 350 3440 0 0 0 3790 0