7. kolo NPPT, letiště Hosín (MČR), Lišákův memoriál

7. kolo NPPT, letiště Hosín (MČR), Lišákův memoriál

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2021
Kolo 7
Typ Navigace po známé trati
Datum 2021-07-31
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Velát Marek – bez Velát Marek – bez Junior JK 05L 400 1888 1500 3 13 250 5638 1000
2 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 400 1852 1400 3 13 250 5502 976
3 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 400 1438 1500 2 11 50 4688 832
4 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 400 1536 1300 0 12 25 4461 791
5 Skalický Tomáš – bez Skalický Tomáš – bez TL96 STAR 400 1192 1200 2 11 250 4342 770
6 Lengál Ivo – bez Lengál Ivo – bez Junior JK 05L 400 1282 1000 1 13 150 4232 751
7 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 350 749 1500 2 13 50 4149 736
8 Čužna Václav – bez Čužna Václav – bez Straton D7 mini 350 555 1200 3 13 200 3905 693
9 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 300 720 1200 2 12 200 3820 678
10 Vavruška Jan – bez Vavruška Jan – bez Straton D7 mini 350 147 1300 1 12 150 3247 576
11 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 350 539 900 1 7 100 2689 477

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Adam Matouš – Teplý Ladislav Adam Matouš – Teplý Ladislav Tanarg Neo 912/BioniX 15 400 1774 1500 3 13 200 5474 971
2 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 400 1768 1500 3 13 100 5368 952
3 Mündel Karel – Král Tomáš Mündel Karel – Král Tomáš Junior JK 05L 400 1738 1500 3 13 100 5338 947
4 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK 05L 400 1684 1500 3 12 100 5184 919
5 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 400 1645 1400 3 12 150 5095 904
6 Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Junior JK 05L 350 1634 1500 2 13 50 5034 893
7 Eľko Lukáš – Burjánková Petra Eľko Lukáš – Burjánková Petra Junior JK 05L 400 1456 1300 2 13 200 4856 861
8 Adam Zbyněk – Skořepová Eva Adam Zbyněk – Skořepová Eva Tanarg Neo 912/BioniX 15 300 1375 1400 2 11 200 4575 811
9 Vita Filip – Procházka Tomáš Vita Filip – Procházka Tomáš Cora Allegro 400 1283 1300 2 13 25 4508 800
10 Šimík Petr – Šimík Vladimír Šimík Petr – Šimík Vladimír Eurostar EV-97 400 1155 1400 3 12 0 4455 790
11 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 400 1121 1300 3 11 0 4221 749
12 Hulmák Tomáš – Vondrášková Šárka Hulmák Tomáš – Vondrášková Šárka Junior JK 05L 400 1020 1200 2 12 200 4220 748
13 Zitko Josef – Valentová Simona Zitko Josef – Valentová Simona EUROSTAR SL 400 1025 1300 1 12 100 4125 732
14 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří P-92 Echo Super 400 1235 1300 0 10 100 4035 716
15 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Cora Allegro 400 652 1200 2 13 150 3902 692
16 Pithartová Kateřina – Lengálová Tereza Pithartová Kateřina – Lengálová Tereza Junior JK 05L 400 1141 800 2 12 100 3841 681
17 Tisoň Martin – Chmel Lukáš Tisoň Martin – Chmel Lukáš Atec 321 Faeta 350 841 1100 1 9 50 3341 593
18 Stelšovský Arnošt – Urban Vojtěch Stelšovský Arnošt – Urban Vojtěch Zephyr 300 941 800 1 9 250 3291 584
19 Bobek Kryštof – Měrková Michaela Bobek Kryštof – Měrková Michaela Junior JK 05L 300 557 1000 2 12 0 3257 578

B-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Záhorka Petr – bez Záhorka Petr – bez Zenair 400 1407 1100 0 10 50 3957 892
2 Eberhart Eric – bez Eberhart Eric – bez Bionix, Skypper 400 657 1100 2 8 250 3407 768
3 Masopust Martin – bez Masopust Martin – bez Kitfox 400 344 1000 1 4 0 2244 506
4 Dolejš Petr – bez Dolejš Petr – bez Tecnam P2002 Sierra 350 433 1000 0 4 0 2183 492
5 Strosser Denis – bez Strosser Denis – bez Eurostar EV-97 400 304 1000 0 2 25 1929 435
6 Kubele Luboš – bez Kubele Luboš – bez Zenair CH 601 UL 250 0 800 2 2 25 1475 332
7 Studnička Zdeněk – bez Studnička Zdeněk – bez ENDURO CROSS 400 0 800 0 1 150 1450 327

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 400 1488 1100 1 12 150 4438 1000
2 Šustr Jan ml – Šustr Jan st Šustr Jan ml – Šustr Jan st 400 1061 1100 0 10 25 3586 808
3 Kabeláč Jaromír – Kabeláčová Radka Kabeláč Jaromír – Kabeláčová Radka Super Echo P92 400 795 1100 1 11 25 3520 793
4 Sedmidubský Tomáš – Štika Jakub Sedmidubský Tomáš – Štika Jakub Cora 400 305 1100 1 12 25 3130 705
5 Kopáč Karel – Brozek Stanislav Kopáč Karel – Brozek Stanislav Zenair 601 350 1147 1100 0 2 150 2947 664
6 Vránek Michal – Trš Michal Vránek Michal – Trš Michal Atec 321 Faeta 400 0 1100 3 4 0 2200 496
7 Kocina Karel – Chvátal Pavel Kocina Karel – Chvátal Pavel Skylane 250 0 500 1 4 0 1250 282