Time spot landing with engine off

Time spot landing with engine off

Soutěž Czech Open Microlight Cup 2020
Kolo 6
Typ Přistání
Datum 2020-08-07
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun +b +b
1 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 580 580 580
2 Lengál Ivo – bez Lengál Ivo – bez Junior JK 05L 565 565 565
3 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 300 300 300
4 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 290 290 290
5 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 0 0 0
6 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 0 0 0
7 Vavruška Jan – bez Vavruška Jan – bez Straton D7 mini 0 0 0

A-RAL2

# Posádka Letoun +b +b
1 Master Landing – Example ( (A-GA2) Master Landing – Example ( (A-GA2) 1000 1000 1000
2 Velát Marek – Zichová Anna Velát Marek – Zichová Anna Junior JK 05L 600 600 600
3 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05L 600 600 600
4 Mündel Karel – Král Tomáš Mündel Karel – Král Tomáš Junior JK 05L 545 545 545
5 Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Běhounek Lukáš – Vásquezová Dana-Victoria Junior JK 05L 535 535 535
6 Kučera Lukáš – Pařez Jan Kučera Lukáš – Pařez Jan Junior JK 05L 460 460 460
7 Szurgot Mieczyslaw – Orwat Henryk Szurgot Mieczyslaw – Orwat Henryk 350 350 350
8 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK 05L 340 340 340
9 Eľko Lukáš – Burjánková Petra Eľko Lukáš – Burjánková Petra Junior JK 05L 265 265 265
10 Vitová Sabina – Pecharová Karolína Vitová Sabina – Pecharová Karolína Tulák 0 0 0
11 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 0 0 0
12 Vita Filip – Procházka Tomáš Vita Filip – Procházka Tomáš Tulák 0 0 0
13 Prokop Jan – Pithartová Kateřina Prokop Jan – Pithartová Kateřina Junior JK 05L 0 0 0
14 Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Štumbauer Oldřich – Pacáková Karolína Junior JK 05L 0 0 0
15 Zitko Josef – Richterová Nicola Zitko Josef – Richterová Nicola EUROSTAR SL 0 0 0

A-RGL2

# Posádka Letoun +b +b
1 Gajewski Piotr – Marszalek Maciej Gajewski Piotr – Marszalek Maciej Tercel 425 425 425
2 Majsterek Marcin – Jurkiewicz Dominika Majsterek Marcin – Jurkiewicz Dominika Tercel 290 290 290

A-RWL2

# Posádka Letoun +b +b
1 Adam Matouš – Teplý Ladislav Adam Matouš – Teplý Ladislav Tanarg 912/BioniX 15 685 685 685
2 Adam Zbyněk – Čužna Václav Adam Zbyněk – Čužna Václav Bionix, Skypper 590 590 590
3 Halasa Lukasza – Klek Rafal Halasa Lukasza – Klek Rafal Jazz 350 350 350

B-RAL1

# Posádka Letoun +b +b
1 Master_B Landing – bez (B-GA1) Master_B Landing – bez (B-GA1) 1000 1000 1000
2 Černý Jan – bez Černý Jan – bez 350 350 350
3 Studnička Zdeněk – bez Studnička Zdeněk – bez ENDURO CROSS 80 80 80