2. kolo NPPT, plocha SLZ Hať u Hlučína

2. kolo NPPT, plocha SLZ Hať u Hlučína

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2019
Kolo 2
Typ Navigace po známé trati
Datum 2019-05-18
Rozhodčíavatar Lukáš Běhounek
LAA FIT

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -b -b
1 Velát Marek – Zichová Anna Velát Marek – Zichová Anna JK 05 Junior 1000 2079 1100 1 14 200 0 6629 1000
2 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Junior JK 05 1000 1920 1100 1 14 250 0 6520 984
3 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 1000 1858 1200 2 11 200 0 6208 936
4 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Junior JK-O5L 900 1782 1200 1 13 100 0 6082 917
5 Eľko Lukáš – Pithartová Kateřina Eľko Lukáš – Pithartová Kateřina Junior JK-O5L 1000 1493 800 1 13 250 0 5643 851
6 Eliáš Michal – Koubová Sylva Eliáš Michal – Koubová Sylva Autogyro MTO Sport 1000 1730 1100 2 10 0 0 5630 849
7 Příhoda Tomáš – Štěrba Radim Příhoda Tomáš – Štěrba Radim Kappa - KP2U Sova 1000 1460 1100 0 12 100 0 5460 824
8 Adam Matouš – Adam Zbyněk Adam Matouš – Adam Zbyněk Zephyr 1000 1469 700 1 12 200 0 5319 802
9 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 800 1283 1000 1 11 150 0 5033 759
10 Vita Filip – Markesová Zuzana Vita Filip – Markesová Zuzana 1000 1015 800 0 5 150 0 3715 560
11 Zahradník Kristian – Firla Vojtěch Zahradník Kristian – Firla Vojtěch DV-1 Skylark 600 492 500 0 1 0 0 1742 263

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -b -b
1 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 1000 1771 1200 1 12 250 0 6171 1000
2 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 1000 1981 1200 1 12 25 0 6156 998
3 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří P-92 Echo Super 1000 2055 1100 1 11 200 0 6155 997
4 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 1000 1791 1200 0 14 25 0 6116 991
5 Václavík Jan – Dušková Jitka Václavík Jan – Dušková Jitka TL Condor 232 1000 1651 1200 0 13 25 0 5826 944
6 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 1000 1203 1200 1 11 200 0 5403 876
7 Skalický Tomáš – Skalický Radek Skalický Tomáš – Skalický Radek TL96 STAR 1000 1785 1100 1 8 25 0 5260 852
8 Plaček Jiří – Škovránek Petr Plaček Jiří – Škovránek Petr Zenair Zodiac CH 601 1000 1324 800 2 10 25 0 4949 802
9 Sobek Lubor – Holubec Michal Sobek Lubor – Holubec Michal Alto 912 TG 1000 1258 1100 0 4 0 0 3958 641
10 Voráčová Martina – Voráč Aleš Voráčová Martina – Voráč Aleš Tecnam P-92 Echo 800 1175 800 0 7 25 0 3850 624
11 Gajda Günther – Cima Vojtech Gajda Günther – Cima Vojtech Zenair Zodiac CH 601 700 893 700 0 4 250 0 3143 509
12 Štorek David – Malina Tomáš Štorek David – Malina Tomáš Bristell NG-5 ELSA 800 482 1000 0 1 0 0 2432 394
13 Kabeláč Jaromír – Valentová Radka Kabeláč Jaromír – Valentová Radka Super Echo P92 900 1747 1100 0 5 25 2261 2261 366
14 Kulička Jaromír – Kováč Miroslav Kulička Jaromír – Kováč Miroslav Alto 912 TG 1000 0 1100 0 0 25 0 2125 344
15 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert OK MUF 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Pinkas Jan – Zahradníček Adam Pinkas Jan – Zahradníček Adam Alto 912 TG 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 0 0 0 0 0 0 0 0 0

C-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -b -b
1 Kuš Vítězslav – Šodek Viktor Kuš Vítězslav – Šodek Viktor 0 0 0 0 1 0 0 150 0