1. kolo NPPT, letiště Havlíčkův Brod

1. kolo NPPT, letiště Havlíčkův Brod

Soutěž Navigační pohár Petra Tučka 2019
Kolo 1
Typ Navigace po známé trati
Datum 2019-04-28
Ředitelavatar Marek Velát
Rozhodčíavatar Lukáš Běhounek
LAA FIT

A-RAL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Pl Pl
1 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 350 419 1400 30 2 14 25 0 3824 840
2 Puža Václav – bez (A-RAL2) Puža Václav – bez (A-RAL2) SD1 Minisport 400 655 1200 100 1 7 150 0 3305 726
3 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 350 82 1100 0 2 7 150 0 2582 567
4 Příhoda Tomáš – bez (A-RAL2) Příhoda Tomáš – bez (A-RAL2) Kappa - KP2U Sova 400 619 1400 80 2 12 150 1 1215 267

A-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Pl Pl
1 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Junior JK 05 400 565 1600 90 3 14 200 0 4555 1000
2 Jonáš Petr – Kučera Lukáš Jonáš Petr – Kučera Lukáš Junior JK 05L 400 513 1400 60 2 14 200 0 4173 916
3 Adam Matouš – Adam Zbyněk (A-RWL2) Adam Matouš – Adam Zbyněk (A-RWL2) Bionix, Skypper 400 399 1400 0 3 14 150 0 4049 889
4 Nečas Jiří – Nečasová Lucie Nečas Jiří – Nečasová Lucie Bristell 350 532 1200 0 2 14 50 0 3732 819
5 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš JK 05 Junior 350 0 1300 30 2 12 150 0 3230 709
6 Mündel Karel – Petrš Ferdinand Mündel Karel – Petrš Ferdinand JK 05 Junior 350 352 1000 0 2 11 200 0 3202 703
7 Štumbauer Oldřich – Čužna Václav Štumbauer Oldřich – Čužna Václav Junior JK 05 400 523 1300 0 2 4 0 0 2823 620
8 Zeman Pavel – Pithartová Kateřina Zeman Pavel – Pithartová Kateřina Junior JK-O5L 350 45 1100 0 1 7 250 0 2545 559
9 Eliáš Michal – Koubová Sylva Eliáš Michal – Koubová Sylva Autogyro MTO Sport 350 0 1100 10 3 4 200 0 2360 518
10 Eľko Lukáš – Král Tomáš Eľko Lukáš – Král Tomáš Junior JK-O5L 400 591 1200 90 2 9 100 1 1044 229

B-RAL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Pl Pl
1 Svoboda Milan – Horáčková Zuzana Svoboda Milan – Horáčková Zuzana Pegass 500 407 1100 100 1 13 100 0 3607 1000
2 Šponer Jan – Čermák Jakub Šponer Jan – Čermák Jakub Argo 500 500 1100 4 0 13 200 0 3604 999
3 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 500 400 900 0 1 11 25 0 3025 839
4 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Zephyr 500 500 900 0 2 9 25 0 3025 839
5 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Skylane 500 455 1000 0 2 8 25 0 2980 826
6 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 450 0 800 0 1 14 200 0 2950 818
7 Bártl Stanislav – Horáček Martin Bártl Stanislav – Horáček Martin Skylane 450 122 900 0 1 13 50 0 2922 810
8 Stach Karel – bez Stach Karel – bez Moby Dick 500 347 1100 100 1 6 100 0 2847 789
9 Vita Filip – Markesová Zuzana (A-RAL2) Vita Filip – Markesová Zuzana (A-RAL2) 500 491 1100 70 1 3 100 0 2661 738
10 Beneš Petr – Vachek Jan Beneš Petr – Vachek Jan Zephyr 2000 500 428 1000 0 2 5 0 0 2628 729
11 Bukovinsky Pavol – Kuželka Ivan Bukovinsky Pavol – Kuželka Ivan Pegass 450 196 900 64 1 8 25 0 2535 703
12 Voráčová Martina – Voráč Aleš Voráčová Martina – Voráč Aleš Tecnam P-92 Echo 400 110 1000 100 1 6 200 0 2510 696
13 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 500 341 1100 64 2 14 200 1 2473 686
14 Král Petr – Kruntorád Petr Král Petr – Kruntorád Petr Pegass 400 0 800 94 0 8 250 0 2344 650
15 Skalický Tomáš – Jan Pavel Skalický Tomáš – Jan Pavel TL96 STAR 450 207 1000 0 0 6 0 0 2257 626
16 Zahradník Kristian – Adam Zbyněk (A-RAL2) Zahradník Kristian – Adam Zbyněk (A-RAL2) JK 05 Junior 400 225 800 70 2 5 25 0 2220 615
17 Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Eurostar 92 450 200 500 100 0 5 150 0 1900 527
18 Vitová Sabina – Pecharová Karolína (A-RAL2) Vitová Sabina – Pecharová Karolína (A-RAL2) 400 152 900 0 0 3 50 0 1802 500
19 Šedinová Anna – Švejda Radek Šedinová Anna – Švejda Radek Echo 400 0 900 4 0 1 250 0 1654 459
20 Janeček Milan – Janeček Vít Janeček Milan – Janeček Vít Skylane 450 0 600 82 0 1 0 0 1232 342
21 Říha Vilém – Friedmannová Emma Říha Vilém – Friedmannová Emma Moby Dick 500 0 800 0 2 2 200 1 1235 342
22 Šimík Vladimír – bez Šimík Vladimír – bez Eurostar 92 350 0 900 46 1 4 25 1 1184 328
23 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 400 37 500 64 0 1 25 1 732 203
24 Eľko Lukáš – Novotný Milan (A-RAL2) Eľko Lukáš – Novotný Milan (A-RAL2) Junior JK 05 500 500 1100 100 2 9 50 0 3350 0
25 Nečas Jiří – Pařez Jan (A-RAL2) Nečas Jiří – Pařez Jan (A-RAL2) Bristell 500 500 1100 100 2 14 50 0 3850 0