10.kolo NPPT, letiště Břeclav

10.kolo NPPT, letiště Břeclav

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2018
Kolo 10
Typ Navigace po známé trati
Datum 2018-09-15
Ředitelavatar Ladislav Pochop
Rozhodčíavatar Marek Velát
avatar Andrea Štefková
LAA FIT

CUSTOM4

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F Pl Pl
1 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 900 2500 0 12 200 0 6000 1000
2 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Zephyr 800 1650 0 9 0 0 4250 708
3 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 900 790 0 2 25 0 2115 353

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F Pl Pl
1 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 900 2145 0 11 250 0 5495 1000
2 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 900 2540 1 8 25 0 5265 958
3 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 900 1455 0 11 200 0 4755 865
4 Kopáč Karel – Pivoňka Vojtěch Kopáč Karel – Pivoňka Vojtěch Atec 122 Zephyr 900 2325 0 7 0 0 4625 842
5 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 900 1835 1 8 0 0 4535 825
6 Čermín Robert – Kamenský Vladimír Čermín Robert – Kamenský Vladimír Sky Arrow 900 2390 1 4 0 0 4290 781
7 Petr Miroslav – Balajka Zdenek Petr Miroslav – Balajka Zdenek Eurostar 92 700 1790 1 6 0 0 3890 708
8 Svoboda Tomáš – Dvořák Martin Svoboda Tomáš – Dvořák Martin E-Vektor Harmony ELSA 900 2030 0 1 0 0 3130 570
9 Hycl Michal – Vajbar Bronislav Hycl Michal – Vajbar Bronislav Chico 900 1725 0 1 150 0 2975 541
10 Skalický Tomáš – bez Skalický Tomáš – bez TL96 STAR 600 820 0 7 0 0 2820 513
11 Zálešák Petr – Zálešák Tobiáš Zálešák Petr – Zálešák Tobiáš WT9 Dynamic 900 540 0 5 25 0 2465 449
12 Bačík Petr – Vymazalová Radka Bačík Petr – Vymazalová Radka 0 0 0 10 200 0 2200 400
13 Pálka Pavel – Petrásková Adriana Pálka Pavel – Petrásková Adriana Avid-flyer 600 0 0 5 25 0 1625 296
14 Bartolsic Jan – Dvořák František Bartolsic Jan – Dvořák František E-Vektor Harmony ELSA 0 0 0 8 0 0 1600 291
15 Bílík Tomáš – bez Bílík Tomáš – bez 800 515 0 6 150 1 1332 242

S-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F Pl Pl
1 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 900 2485 1 13 150 0 6335 1000
2 Zeman Pavel – bez Zeman Pavel – bez Storm G280 900 2320 1 8 50 0 5070 800
3 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 900 1805 1 10 0 0 4905 774
4 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 800 1615 0 7 0 0 3815 602

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F Pl Pl
1 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 900 2365 1 15 200 0 6665 1000
2 Velát Marek – Král Tomáš Velát Marek – Král Tomáš JK 05 Junior 900 2550 1 13 200 0 6450 968
3 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie JK 05 Junior 900 2285 1 14 200 0 6385 958
4 Eľko Lukáš – Nečas Jiří Eľko Lukáš – Nečas Jiří Junior JK-O5L 900 2390 1 12 250 0 6140 921
5 Štumbauer Oldřich – Zichová Anna Štumbauer Oldřich – Zichová Anna JK 05 Junior 900 2135 1 13 250 0 6085 913
6 Lengál Ivo – Bystřický David Lengál Ivo – Bystřický David Junior JK-O5L 900 2105 0 14 250 0 6055 908
7 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Junior JK 05 900 2395 0 10 150 0 5445 817
8 Mündel Karel – Lengálová Tereza Mündel Karel – Lengálová Tereza Junior JK-O5L 800 1950 1 11 250 0 5400 810
9 Eliáš Michal – Koubová Sylva Eliáš Michal – Koubová Sylva Autogyro MTO Sport 900 1675 0 12 250 0 5225 784
10 Burjánková Petra – Koudelka Petr Burjánková Petra – Koudelka Petr Junior JK 05 800 1225 0 8 0 0 3625 544
11 Adam Zbyněk – Adam Matouš Adam Zbyněk – Adam Matouš Tanarg 912/BioniX 15 0 0 1 12 250 0 2850 428