4.kolo NPPT, letiště Praha Letňany - Kufr Honzy Lukeše

4.kolo NPPT, letiště Praha Letňany - Kufr Honzy Lukeše

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2018
Kolo 4
Typ Navigace po známé trati
Datum 2018-06-09
Ředitelavatar Miloš Malček
Rozhodčíavatar Lukáš Běhounek
avatar Tomáš Král
LAA FIT

CUSTOM1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Vindyš Pavel – Bucháček Petr Vindyš Pavel – Bucháček Petr RANS S6XL-Coyote II 400 2026 100 0 10 0 3526 1000
2 Malina Tomáš – Štorek David Malina Tomáš – Štorek David Bristell NG-5 ELSA 400 2020 100 0 5 0 3020 856
3 Křivohlavý Bohumil – Šípal Stěpán Křivohlavý Bohumil – Šípal Stěpán Cessna 152 350 1462 100 0 8 250 2962 840
4 Vilhan Marian – Bucháček Petr Vilhan Marian – Bucháček Petr RANS S6XL-Coyote II 350 1308 100 0 12 0 2958 839
5 Bucháček Petr – Mikulič Michael Bucháček Petr – Mikulič Michael Bristell NG-5 ELSA 400 1598 100 0 5 0 2598 737
6 Gajdzica Zbigniew – Böhmová Jana Gajdzica Zbigniew – Böhmová Jana Piper 28 250 0 100 0 5 100 950 269
7 Nekolný Petr – Nekolný Kryštof Nekolný Petr – Nekolný Kryštof Bristell NG-5 ELSA 0 0 0 1 8 25 925 262

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 400 1920 100 1 9 100 3520 1000
2 Flek Zbynek ml. – bez Flek Zbynek ml. – bez Savage 912 400 526 0 2 7 50 1876 533
3 Flek Zbynek st. – bez Flek Zbynek st. – bez Savage 912 200 964 100 0 2 25 1489 423

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 400 2382 100 2 13 0 4382 1000
2 Kopáč Karel – Pivoňka Vojtěch Kopáč Karel – Pivoňka Vojtěch Atec 122 Zephyr 400 2184 100 1 13 25 4109 938
3 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 400 1648 100 4 13 150 3998 912
4 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 400 238 100 0 11 150 1988 454
5 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 350 328 100 0 5 0 1278 292
6 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 0 0 0 1 11 50 1250 285
7 Šanda Martin – Domorázek Petr Šanda Martin – Domorázek Petr ATEC 321 Faeta 0 0 0 0 5 0 500 114
8 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 400 1354 100 2 14 150 3604 0

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Junior JK 05 400 2494 0 4 13 25 4619 1000
2 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 400 2134 0 3 12 200 4234 917
3 Adam Zbyněk – Adam Matouš Adam Zbyněk – Adam Matouš Tanarg 912/BioniX 15 400 1640 0 3 13 200 3840 831
4 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 400 2204 0 0 9 200 3704 802
5 Eľko Lukáš – Tománek Adam Eľko Lukáš – Tománek Adam Junior JK 05 400 1408 0 1 10 25 2933 635
6 Zítka Jiří – Hanuš Jan Zítka Jiří – Hanuš Jan bez 0 0 0 4 8 200 1400 0