3.kolo NPPT,plocha SLZ Kraví Hora

3.kolo NPPT,plocha SLZ Kraví Hora

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2018
Kolo 3
Typ Navigace po známé trati
Datum 2018-05-26
Ředitelavatar Ivo Lengál
Rozhodčíavatar Marek Velát
avatar Oldřich Štumbauer
LAA FIT

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -% -%
1 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 800 2142 300 0 0 13 25 0 5867 1000
2 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 800 2214 300 0 0 12 25 0 5739 978
3 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 800 2086 300 0 0 12 150 0 5736 978
4 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 800 1948 300 0 0 12 200 0 5648 963
5 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 700 1832 300 0 1 11 200 0 5432 926
6 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří Bristell 700 2188 300 0 0 9 50 0 5038 859
7 Mikolajek Martin – bez Mikolajek Martin – bez AVD1 Junior 800 1226 300 0 0 12 25 0 4751 810
8 Vymazal Marek – Vymazalová Radka Vymazal Marek – Vymazalová Radka QUASAR CZ 15.4 700 1116 300 0 0 11 200 0 4516 770
9 Petr Miroslav – Balajka Zdenek Petr Miroslav – Balajka Zdenek Eurostar 92 800 1948 300 0 0 7 50 0 4498 767
10 Zejda Filip – Zejda David Zejda Filip – Zejda David YETTI J-03 1.2TSI 800 1446 300 0 0 8 100 0 4246 724
11 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 700 1688 300 0 0 2 150 0 3238 552
12 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 800 2280 300 0 0 12 25 0 5805 0

S-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -% -%
1 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez SD-1 MINISPORT 700 800 950 1080 1 14 250 0 6780 1000
2 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 700 716 950 1008 1 12 25 0 5999 885
3 Puža Václav – bez Puža Václav – bez Kitfox 600 510 500 316 0 8 250 0 3776 557
4 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 0 0 0 0 0 1 250 0 450 66

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -% -%
1 Nečas Jiří – Zichová Anna Nečas Jiří – Zichová Anna Bristell 700 698 750 1044 1 13 250 0 6242 1000
2 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 700 782 1000 804 0 14 150 0 6236 999
3 Velát Marek – Král Tomáš Velát Marek – Král Tomáš JK 05 Junior 700 722 900 912 1 13 150 0 6184 991
4 Chvojka Petr – Teplý Ladislav Chvojka Petr – Teplý Ladislav MZK Aeros profi 700 458 1000 1020 0 13 200 0 5978 958
5 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK-O5L 600 596 800 680 1 11 200 0 5276 845
6 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Junior JK 05 600 698 700 468 0 10 100 0 4566 731
7 Adam Zbyněk – Adam Matouš Adam Zbyněk – Adam Matouš Tanarg 912/BioniX 15 700 482 750 348 0 8 25 0 3905 626
8 Eliáš Michal – Koubová Sylva Eliáš Michal – Koubová Sylva Autogyro MTO Sport 600 516 550 828 0 10 250 30 3321 532
9 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05 0 0 0 0 1 14 250 0 3250 521
10 Štumbauer Oldřich – Tůmová Kateřina Štumbauer Oldřich – Tůmová Kateřina Tecnam P2002 Sierra 600 0 750 56 0 9 25 0 3231 518