2.kolo NPPT, plocha SLZ Kotvrdovice

2.kolo NPPT, plocha SLZ Kotvrdovice

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2018
Kolo 2
Typ Navigace po známé trati
Datum 2018-05-13
Ředitelavatar Zdeněk Moravec
Rozhodčíavatar Jozef Mlích
LAA FIT

R-AL2

# Posádka Letoun ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 1394 2000 1 15 0 6594 1000
2 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 1322 2000 1 15 25 6547 993
3 Dorazil Tomáš – Souček Andrej Dorazil Tomáš – Souček Andrej ECHO 1232 1800 1 16 50 6482 983
4 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 1000 1600 1 16 150 6150 933
5 Barša Ondřej – Zeman Jaroslav Barša Ondřej – Zeman Jaroslav Aeroprakt A22 1094 1600 1 15 250 6144 932
6 Vataha Josef – Drbohlav Matěj Vataha Josef – Drbohlav Matěj Tulák 952 1800 1 15 100 6052 918
7 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 966 2000 1 13 25 5791 878
8 Pivoňka Vojtěch – Kopáč Karel Pivoňka Vojtěch – Kopáč Karel Atec 122 Zephyr 1364 2000 0 12 0 5764 874
9 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 1086 1800 1 11 150 5436 824
10 Svoboda Michal – Hejl Radek Svoboda Michal – Hejl Radek Aeroprakt A22 1056 1800 1 9 0 4856 736
11 Voráčová Martina – Voráč Aleš Voráčová Martina – Voráč Aleš Tecnam P-92 Echo 570 1800 0 11 200 4770 723
12 Vymazal Marek – Vymazalová Radka Vymazal Marek – Vymazalová Radka QUASAR CZ 15.4 322 1800 1 9 250 4372 663
13 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 76 1200 0 4 200 2276 345
14 Hartmann Jiří – bez Hartmann Jiří – bez Vrabec 226 800 0 6 50 2276 345
15 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 1182 2000 2 14 100 6482 0

S-AL2

# Posádka Letoun ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Velát Marek – Král Tomáš Velát Marek – Král Tomáš Junior JK 05 2856 0 2 15 250 6506 1000
2 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 2812 0 3 13 250 6262 962
3 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 2780 0 1 15 250 6230 958
4 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Junior JK 05 2214 0 2 16 250 6064 932
5 Šilhan Ondřej – Šilhanová Lucie Šilhan Ondřej – Šilhanová Lucie Allegro 2000 2512 0 2 13 200 5712 878
6 Eliáš Michal – Trochta Daniel Eliáš Michal – Trochta Daniel Autogyro MTO Sport 2588 0 3 8 250 5038 774
7 Štumbauer Oldřich – Čužna Václav Štumbauer Oldřich – Čužna Václav Tecnam P2002 Sierra 2440 0 0 9 100 4340 667
8 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 1276 0 1 14 25 4301 661
9 Puža Václav – bez Puža Václav – bez Kitfox 2292 0 1 6 100 3792 583