1.kolo NPPT, letiště Havlíčkův Brod

1.kolo NPPT, letiště Havlíčkův Brod

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2018
Kolo 1
Typ Navigace po známé trati
Datum 2018-04-29
Ředitelavatar Marek Velát
LAA FIT

CUSTOM4

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -b -b
1 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 800 2230 0 0 1 12 250 0 5880 1000
2 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 800 1540 0 0 1 7 0 0 3940 670
3 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 800 920 0 0 1 2 0 0 2320 395

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -b -b
1 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 800 1860 0 0 1 8 150 0 4610 1000
2 Mikolajek Martin – bez Mikolajek Martin – bez AVD1 Junior 800 1590 0 0 0 5 25 0 3415 741
3 Černý Jan – bez Černý Jan – bez 800 565 0 0 1 0 0 0 1565 339
4 Studnička Zdeněk – bez Studnička Zdeněk – bez 800 0 0 0 0 1 25 0 1025 222

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -b -b
1 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 800 1990 0 0 1 14 0 0 5790 1000
2 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 800 1795 0 0 1 13 0 0 5395 932
3 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 800 1795 0 0 1 12 200 0 5395 932
4 Ježek Miroslav – Ježek Jiří Ježek Miroslav – Ježek Jiří Bristell 800 2350 0 0 0 9 50 0 5000 864
5 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 800 2250 0 0 1 8 150 0 5000 864
6 Říha Vilém – Koubková Tereza Říha Vilém – Koubková Tereza Samba XXL 800 2110 0 0 2 7 25 0 4735 818
7 Král Petr – Kruntorád Petr Král Petr – Kruntorád Petr Pegass 800 1280 0 0 0 10 0 0 4080 705
8 Kopáč Karel – Pivoňka Vojtěch Kopáč Karel – Pivoňka Vojtěch Atec 122 Zephyr 800 1760 0 0 0 7 25 0 3985 688
9 Beneš Petr – Vachek Jan Beneš Petr – Vachek Jan DV-1 Skylark 800 2375 0 0 1 3 0 0 3975 687
10 Václavík Jan – Dušková Jitka Václavík Jan – Dušková Jitka TL Condor 232 800 1600 0 0 0 7 150 0 3950 682
11 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch DV-1 Skylark 800 990 0 0 0 10 150 0 3940 680
12 Zejda Filip – Zejda David Zejda Filip – Zejda David YETTI J-03 1.2TSI 800 780 0 0 1 9 250 0 3830 661
13 Zelingr Jaroslav – Horáčková Zuzana Zelingr Jaroslav – Horáčková Zuzana Pegass 800 315 0 0 0 6 0 0 2315 400
14 Bukovinsky Pavol – Kuželka Ivan Bukovinsky Pavol – Kuželka Ivan Pegass 800 655 0 0 0 4 0 0 2255 389
15 Civiš Petr – Civišová Hana Civiš Petr – Civišová Hana 800 720 0 0 0 2 200 0 2120 366
16 Pinkas Pavel – bez Pinkas Pavel – bez Bristell 700 70 0 0 0 2 150 0 1320 228

S-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -b -b
1 Puža Václav – bez Puža Václav – bez Kitfox 800 896 400 75 0 10 200 0 4371 1000
2 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 750 1052 500 75 1 5 200 0 3777 864
3 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 750 476 300 0 0 5 200 0 2726 624

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F -b -b
1 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05 800 2248 500 100 1 16 200 0 7248 1000
2 Krajča Jiří – Rázová Ilona Krajča Jiří – Rázová Ilona Junior JK-O5L 800 1944 500 0 1 15 200 0 6644 917
3 Lengál Ivo – Král Tomáš Lengál Ivo – Král Tomáš Junior JK-O5L 800 1780 400 100 1 14 200 0 6280 866
4 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK-O5L 800 1912 500 100 1 12 200 0 6112 843
5 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 800 1640 500 100 1 13 200 0 6040 833
6 Nečas Jiří – Zichová Anna Nečas Jiří – Zichová Anna Bristell 700 1568 300 100 1 14 25 0 5693 785
7 Štumbauer Oldřich – Tůmová Kateřina Štumbauer Oldřich – Tůmová Kateřina Tecnam P2002 Sierra 750 1456 500 0 1 11 25 0 5131 708
8 Mündel Karel – Lengálová Tereza Mündel Karel – Lengálová Tereza Junior JK-O5L 750 1104 300 0 1 13 25 0 4979 687
9 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Junior JK 05 550 392 400 0 1 16 25 0 4767 658
10 Zítka Jiří – Hanuš Jan Zítka Jiří – Hanuš Jan 750 256 500 0 1 10 0 0 3706 511
11 Adam Zbyněk – Adam Matouš Adam Zbyněk – Adam Matouš unknown 700 424 500 0 1 8 250 0 3674 507
12 Eliáš Michal – Koubová Sylva Eliáš Michal – Koubová Sylva Autogyro MTO Sport 700 448 400 50 1 2 250 0 2448 338
13 Horáček Martin – Bártl Stanislav Horáček Martin – Bártl Stanislav Skylane 650 348 400 0 1 4 50 0 2448 338
14 Eľko Lukáš – Rybín Jakub Eľko Lukáš – Rybín Jakub Junior JK 05 750 516 300 100 0 3 0 0 2266 313
15 Jílek Jan – Ivanov Bystrík Jílek Jan – Ivanov Bystrík 750 480 500 100 0 0 50 200 1680 232