8. kolo NPPT, letiště Hradec Králové

8. kolo NPPT, letiště Hradec Králové

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2017
Kolo 8
Typ Navigace po známé trati
Datum 2017-07-29
Rozhodčíavatar Tomáš Kvítek
avatar Marek Velát
LAA FIT

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F Pl Pl
1 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 1200 2008 4 10 150 0 6158 1000
2 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 1200 1996 2 9 25 0 5421 880
3 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 1200 1724 2 8 100 0 5024 816
4 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 1200 1858 2 6 200 0 4858 789

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F Pl Pl
1 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 1200 2250 3 11 0 0 6250 1000
2 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Zephyr 1200 2116 0 8 25 0 4941 791
3 Beneš Petr – Vachek Jan Beneš Petr – Vachek Jan DV-1 Skylark 1200 1502 3 8 0 0 4902 784
4 Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Ježek Miroslav – Martinec Lukáš P-92 Echo Super 1200 2074 1 7 0 0 4874 780
5 Vejběra Michal – Šebesta Tomáš Vejběra Michal – Šebesta Tomáš Letov Alfa 1000 1740 0 6 25 0 3965 634
6 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 800 796 1 9 25 0 3621 579
7 Andšová Irena – Leon Likovský Andšová Irena – Leon Likovský 1000 996 0 2 200 0 2596 415
8 Kánský Jan – Klecar Václav Kánský Jan – Klecar Václav Letov Alfa 1200 1282 0 10 100 1 2291 367
9 Liška Leoš – Petr Bohdan Liška Leoš – Petr Bohdan 1200 0 0 5 0 0 2200 352
10 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 1000 972 2 8 25 1 1998 320
11 Schneider Allain – Novák Jakub Schneider Allain – Novák Jakub 0 0 3 4 100 0 1500 240
12 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 1200 1680 4 7 150 0 5230 0
13 Beneš Petr – Comorek Jan Beneš Petr – Comorek Jan DV-1 Skylark 1200 0 3 8 0 0 3400 0

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F Pl Pl
1 Velát Marek – Burjánková Petra Velát Marek – Burjánková Petra Junior JK-O5L 1200 2970 3 13 200 0 7570 1000
2 Chvojka Petr – Teplý Ladislav Chvojka Petr – Teplý Ladislav MZK Aeros profi 1200 2496 4 11 200 0 6896 911
3 Lacko Michael – Král Tomáš Lacko Michael – Král Tomáš JK 05 Junior 1200 2516 4 10 200 0 6716 887
4 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 1200 2678 2 9 0 0 6078 803
5 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof JK 05 Junior 1200 2646 1 7 25 0 5471 723
6 Eliáš Michal – bez Eliáš Michal – bez Autogyro MTO Sport 1200 1180 2 6 0 0 3980 526
7 Zítka Jiří – Rubáčková Ilona Zítka Jiří – Rubáčková Ilona 1000 300 2 4 200 0 2700 357
8 Nečas Jiří – Nečasová Lucie Nečas Jiří – Nečasová Lucie SKY RANGER 1200 2392 5 15 200 1 0 0