6.kolo NPPT, letiště Moravská Třebová

6.kolo NPPT, letiště Moravská Třebová

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2017
Kolo 6
Typ Navigace po známé trati
Datum 2017-07-01
Rozhodčíavatar Lenka Bejčková
avatar Marek Velát
LAA FIT

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 1000 2052 1 11 150 5602 1000
2 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 800 1320 1 8 25 3945 704
3 Mikolajek Martin – bez Mikolajek Martin – bez ALTO 900 1452 0 1 250 2802 500
4 Lopacki Dariusz – bez Lopacki Dariusz – bez Merlin HV100 900 444 0 0 0 1344 240

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 1000 2406 1 14 25 6431 1000
2 Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Ježek Miroslav – Martinec Lukáš P-92 Echo Super 1000 2508 1 13 100 6408 996
3 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 1000 2382 1 12 0 5982 930
4 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 900 1854 1 12 250 5604 871
5 Trávník Tomáš – Lužný Zdeněk Trávník Tomáš – Lužný Zdeněk Junior JK 05L 1000 1884 0 3 0 3484 542
6 Palbuchta Jiří – Víšková Jitka Palbuchta Jiří – Víšková Jitka Allegro 2OOO 1000 282 1 3 200 2282 355
7 Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Pešava Jiří – Bednář Vojtěch Zephyr 0 0 1 9 250 2250 350
8 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 900 744 0 1 50 1894 295
9 Zejda Filip – Zejda David Zejda Filip – Zejda David YETTI J-03 1.2TSI 0 0 0 5 250 1250 194
10 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 1000 1530 1 10 250 4980 0

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05 1200 2044 2 12 250 6294 1000
2 Lengál Ivo – Lengálová Tereza Lengál Ivo – Lengálová Tereza Junior JK-O5L 1200 1852 2 12 200 6052 962
3 Velát Marek – Burjánková Petra Velát Marek – Burjánková Petra Junior JK 05L 1200 1844 2 11 200 5844 929
4 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK-O5L 1200 1340 2 12 200 5540 880
5 Lacko Michael – Král Tomáš Lacko Michael – Král Tomáš JK 05 Junior 1200 1704 2 9 200 5304 843
6 Nečas Jiří – Nečasová Lucie Nečas Jiří – Nečasová Lucie JK 05 Junior 1050 888 2 11 0 4538 721
7 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof JK 05 Junior 1200 736 1 7 25 3561 566
8 Eľko Lukáš – Lengál Ivo Eľko Lukáš – Lengál Ivo Junior JK 05 1050 1180 0 5 25 3255 517
9 Jílek Jan – Oščatka Jan Jílek Jan – Oščatka Jan Junior JK 05 1050 804 0 6 25 3079 489
10 Eliáš Michal – Hodková Kamila Eliáš Michal – Hodková Kamila Autogyro MTO Sport 1200 828 1 3 250 3078 489
11 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 750 772 1 3 50 2372 377
12 Štumbauer Oldřich – Zeiner Lukáš Štumbauer Oldřich – Zeiner Lukáš Tecnam P2002 Sierra 900 208 0 5 0 2108 335
13 Mikolajek Martin – Holub Radek Mikolajek Martin – Holub Radek 750 132 0 1 0 1082 0