3.kolo NPPT, letiště Jinřichův Hradec

3.kolo NPPT, letiště Jinřichův Hradec

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2017
Kolo 3
Typ Navigace po známé trati
Datum 2017-05-20
Rozhodčíavatar Jiří Nečas
avatar Marek Velát
LAA FIT

R-AL2

# Posádka OB OB ČB ČB PB PB VL VL Z Z NZ NZ FZ FZ F F NF NF FF FF Vz Vz Pl Pl +b +b +% +% -b -b -% -%
1 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka 3200 2376 0 0 0 0 0 2 0 0 11 0 0 150 0 0 0 0 0 0 8326 1000
2 Ferra Aleš – Jahodová Michaela Ferra Aleš – Jahodová Michaela 3200 2014 0 0 0 0 0 2 0 0 11 0 0 150 0 0 0 0 0 0 7964 957
3 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez 3200 2460 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 100 0 0 0 0 0 0 7560 908
4 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa 2800 2374 0 0 0 0 0 1 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7374 886
5 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan 2800 2410 0 0 0 0 0 1 0 0 9 0 0 25 0 0 0 0 0 0 7235 869
6 Stiebler Petr – Růžička Martin Stiebler Petr – Růžička Martin 3200 774 0 0 0 0 0 2 0 0 9 0 0 100 0 0 0 0 0 0 6274 754
7 Zejda Filip – Zejda David Zejda Filip – Zejda David 2800 1506 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5906 709
8 Janda Josef – bez Janda Josef – bez 3000 2038 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5838 701
9 Masopust Martin – bez Masopust Martin – bez 3200 942 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5142 618
10 Bártl Stanislav – Horacek Martin Bártl Stanislav – Horacek Martin 3000 576 0 0 0 0 0 1 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4776 574
11 Čermín Robert – Kamenský Vladimír Čermín Robert – Kamenský Vladimír 2400 976 0 0 0 0 0 1 0 0 5 0 0 150 0 0 0 0 0 0 4726 568
12 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta 3000 2382 0 0 0 0 0 2 0 0 11 0 0 250 0 0 0 0 0 0 8232 0

S-AL2

# Posádka OB OB ČB ČB PB PB VL VL Z Z NZ NZ FZ FZ F F NF NF FF FF Vz Vz Pl Pl +b +b +% +% -b -b -% -%
1 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie 1600 3110 0 0 0 0 0 2 0 0 13 0 0 200 0 0 0 0 0 0 7910 1000
2 Lacko Michael – Král Tomáš Lacko Michael – Král Tomáš 1600 3056 0 0 0 0 0 1 0 0 13 0 0 200 0 0 0 0 0 0 7656 968
3 Velát Marek – Nečas Jiří Velát Marek – Nečas Jiří 1500 2994 0 0 0 0 0 2 0 0 13 0 0 100 0 0 0 0 0 0 7594 960
4 Tůmová Kateřina – Tůma Petr Tůmová Kateřina – Tůma Petr 1400 456 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3456 437
5 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 12 0 0 25 0 0 0 0 0 0 3025 382
6 Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof Běhounek Lukáš – Bobek Kryštof 900 596 0 0 0 0 0 1 0 0 5 0 0 25 0 0 0 0 0 0 2721 344
7 Štumbauer Oldřich – Zeiner Lukáš Štumbauer Oldřich – Zeiner Lukáš 1100 274 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 150 0 0 0 0 0 0 2524 319
8 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez 1400 1316 0 0 0 0 0 2 0 0 11 0 0 200 0 1 0 0 0 0 0 0