2.kolo NPPT, letiště Břeclav

2.kolo NPPT, letiště Břeclav

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2017
Kolo 2
Typ Navigace po známé trati
Datum 2017-05-06
Ředitelavatar Ladislav Pochop
Rozhodčíavatar Lenka Bejčková
avatar Jiří Nečas
avatar Marek Velát
avatar Andrea Štefková
LAA FIT

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F -% -%
1 Šimík Vladimír – bez Šimík Vladimír – bez Eurostar 92 1350 1782 1 7 250 0 4982 1000
2 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 1500 1424 1 9 0 0 4924 988
3 Mikolajek Martin – bez Mikolajek Martin – bez ALTO 1350 638 0 1 150 0 2338 469
4 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 0 0 0 10 200 0 2200 442

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F -% -%
1 Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Eurostar 92 2000 2250 2 11 200 0 7050 1000
2 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 2000 2160 1 12 0 0 6760 959
3 Čermín Robert – Kamenský Vladimír Čermín Robert – Kamenský Vladimír Sky Arrow 2000 2088 0 11 250 0 6538 927
4 Bělohoubek Jiří – Novak Jiří Bělohoubek Jiří – Novak Jiří L13SE VIVAT 2000 1902 1 11 0 0 6302 894
5 Kučera Jakub – Hrůza Michal Kučera Jakub – Hrůza Michal WT9 Dynamic 1800 1568 0 9 100 0 5268 747
6 Zejda Filip – Zejda David Zejda Filip – Zejda David YETTI J-03 1.2TSI 2000 1404 0 8 200 0 5204 738
7 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 2000 1170 0 10 25 0 5195 737
8 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 1400 1340 0 12 0 0 5140 729
9 Vymazal Marek – Vymazalová Radka Vymazal Marek – Vymazalová Radka QUASAR CZ 15.4 2000 208 1 11 50 0 4658 661
10 Trávník Tomáš – Vaniš David Trávník Tomáš – Vaniš David Junior JK 05L 1600 1396 0 6 0 0 4196 595
11 Bartolsic Jan – bez Bartolsic Jan – bez E-Vektor Harmony ELSA 1400 770 0 9 0 0 3970 563
12 Tiefenbach Jiří – Mairich Roman Tiefenbach Jiří – Mairich Roman Sky Arrow 1800 1428 0 2 250 0 3878 550
13 Kult Lubor – Kult Tomas Kult Lubor – Kult Tomas M-7 Ornis 1400 496 0 7 0 0 3296 468
14 Šťavík Pavel – Belicová Eva Šťavík Pavel – Belicová Eva E-Vektor Harmony ELSA 0 0 0 10 0 0 2000 284
15 Svoboda Tomáš – Lengál Roman Svoboda Tomáš – Lengál Roman E-Vektor Harmony ELSA 0 0 0 3 100 0 700 99
16 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 1800 2274 0 12 250 0 6724 0

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F -% -%
1 Lacko Michael – Král Tomáš Lacko Michael – Král Tomáš JK 05 Junior 1000 3172 2 14 200 0 7572 1000
2 Velát Marek – Bláhová Eva Velát Marek – Bláhová Eva Junior JK 05 1000 3122 2 13 250 0 7372 974
3 Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Kappa - KP2U Sova 1000 2670 1 14 150 0 6820 901
4 Běhounek Lukáš – Lengál Ivo Běhounek Lukáš – Lengál Ivo Junior JK 05 1000 2804 1 11 0 0 6204 819
5 Eliáš Michal – Hodková Kamila Eliáš Michal – Hodková Kamila Autogyro MTO Sport 900 2206 1 9 250 0 5356 707
6 Tůmová Kateřina – Tůma Petr Tůmová Kateřina – Tůma Petr Junior JK 05 800 1700 1 13 0 0 5300 700
7 Jílek Jan – Oščatka Jan Jílek Jan – Oščatka Jan Junior JK 05 1000 2936 0 6 50 0 5186 685
8 Eľko Lukáš – Lengál Ivo Eľko Lukáš – Lengál Ivo Junior JK 05 800 2100 0 9 0 0 4700 621
9 Tománek Adam – Lacko Michael Tománek Adam – Lacko Michael JK 05 Junior 700 2214 0 7 150 0 4464 590
10 Burjánková Petra – Bobek Kryštof Burjánková Petra – Bobek Kryštof JK 05 Junior 1000 1286 0 10 0 0 4286 566
11 Nečas Jiří – Lamparová Lucie Nečas Jiří – Lamparová Lucie Bristell 1000 2590 2 14 50 100 0 0