1.kolo NPPT, letiště Havlíčkův Brod

1.kolo NPPT, letiště Havlíčkův Brod

Soutěž Navigační Pohár Petra Tučka 2017
Kolo 1
Typ Navigace po známé trati
Datum 2017-04-30
Ředitelavatar Ondřej Paclík
Rozhodčíavatar Jiří Nečas
avatar Michal Seifert
avatar Marek Velát
LAA FIT

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF -% -%
1 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 300 1265 0 0 2 12 0 100 0 3765 1000
2 Zeman Pavel – bez Zeman Pavel – bez Storm G280 300 1520 0 0 1 11 0 25 0 3645 968
3 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 300 1760 0 0 0 7 0 0 0 3110 826
4 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 300 1465 0 0 0 8 0 0 0 2965 788
5 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 0 0 0 0 2 9 0 150 0 1800 478

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF -% -%
1 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 300 1870 0 0 0 12 0 50 0 4020 1000
2 Paclík Ondřej – Roztočilová Tereza Paclík Ondřej – Roztočilová Tereza Junior JK 05L 300 1825 0 0 1 11 0 50 0 3975 989
3 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 300 830 0 0 2 13 0 200 0 3580 891
4 Ježek Miroslav – Kubelka Ondřej Ježek Miroslav – Kubelka Ondřej Bristell 300 1905 0 0 1 7 0 25 0 3430 853
5 Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Eurostar 92 300 1895 0 0 0 6 0 150 0 3245 807
6 Václavík Jan – Dušková Jitka Václavík Jan – Dušková Jitka TL Condor 232 300 445 0 0 0 13 0 250 0 2945 733
7 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 300 525 0 0 0 11 0 0 0 2475 616
8 Kruntorád Petr – Král Petr Kruntorád Petr – Král Petr Pegass 300 275 0 0 1 10 0 150 0 2375 591
9 Svoboda Pavel – Kuželka Ivan Svoboda Pavel – Kuželka Ivan Eurostar 300 715 0 0 1 8 0 0 10 2128 529
10 Bártl Stanislav – Horacek Martin Bártl Stanislav – Horacek Martin Pegass 300 650 0 0 0 7 0 25 0 2025 504
11 Bukovinsky Pavol – Kalafa Jan Bukovinsky Pavol – Kalafa Jan Pegass 200 315 0 0 0 9 0 25 0 1890 470
12 Trávník Tomáš – Lužný Zdeněk Trávník Tomáš – Lužný Zdeněk Junior JK 05L 200 1100 0 0 0 5 0 0 10 1845 459
13 Zejda Filip – Zejda David Zejda Filip – Zejda David YETTI J-03 1.2TSI 300 305 0 0 0 7 0 150 0 1805 449
14 Janeček Milan – Janeček Vít Janeček Milan – Janeček Vít Bristell NG4 300 1105 0 0 0 2 0 200 10 1714 426
15 Talpa Radek – Pešout Petr Talpa Radek – Pešout Petr Pegass 300 630 0 0 0 3 0 25 0 1405 350
16 Kocina Karel – Jaroslav Mrhal Kocina Karel – Jaroslav Mrhal Skylane 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF -% -%
1 Nečas Jiří – Nečasová Lucie Nečas Jiří – Nečasová Lucie SKY RANGER 1500 1182 600 510 1 13 0 50 0 6642 1000
2 Lacko Michael – Král Tomáš Lacko Michael – Král Tomáš JK 05 Junior 1500 1020 600 522 1 8 0 200 0 5642 849
3 Lorenc Jan – Kadeřábek Lukáš Lorenc Jan – Kadeřábek Lukáš SKY RANGER 1400 898 400 152 0 8 0 250 0 4700 708
4 Tůmová Kateřina – Tůma Petr Tůmová Kateřina – Tůma Petr Junior JK 05 1300 536 400 56 1 9 0 0 0 4292 646
5 Zítka Jiří – Hanuš Jan Zítka Jiří – Hanuš Jan 1300 0 400 116 1 7 2 250 0 3266 492
6 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 1000 0 600 182 1 3 0 150 0 2732 411
7 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05 1500 1050 400 564 1 11 0 150 0 6064 0
8 Lengál Ivo – Lengálová Tereza Lengál Ivo – Lengálová Tereza Junior JK 05 1500 1170 600 184 1 11 0 200 0 6054 0
9 Velát Marek – Bláhová Eva Velát Marek – Bláhová Eva Junior JK 05L 1400 1080 200 564 0 11 0 50 0 5494 0
10 Krajča Jiří – Rázová Ilona Krajča Jiří – Rázová Ilona Junior JK-O5L 1200 1092 600 280 1 5 0 250 0 4622 0