10. kolo PPT, letiště Soběslav

10. kolo PPT, letiště Soběslav

Soutěž Pohár Petra Tučka 2016
Kolo 10
Typ Navigace po známé trati
Datum 2016-09-24
Rozhodčíavatar Michal Seifert
avatar Karel Švec
LAA FIT

Celkové výsledky

R-AL1
R-AL2
S-AL2

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB F F
1 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 1400 2388 9 200 5788 1000
2 Tichý Petr – bez Tichý Petr – bez EV-97 Eurostar 1200 702 7 0 3302 570
3 Masopust Martin – bez Masopust Martin – bez Kitfox 1200 1042 5 0 3242 560

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB F F
1 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 1400 2370 9 0 5570 1000
2 Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Ježek Miroslav – Martinec Lukáš P-92 Echo Super 1400 2286 9 0 5486 985
3 Čermín Robert – Kamenský Vladimír Čermín Robert – Kamenský Vladimír Sky Arrow 1400 2286 8 25 5311 954
4 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 1400 1794 10 50 5244 941
5 Stach Karel – Říhová Blaženka Stach Karel – Říhová Blaženka Moby Dick 1400 1816 9 200 5216 936
6 Trávník Tomáš – Moravec Pavel Trávník Tomáš – Moravec Pavel Junior JK 05L 1400 1994 9 0 5194 932
7 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 1400 2382 7 0 5182 930
8 Pehe Martin – Hruška Jindřich Pehe Martin – Hruška Jindřich P 92 Echo Super 1400 1538 9 50 4788 860
9 Petrák Marcel – Janovský David Petrák Marcel – Janovský David 1400 1776 5 25 4201 754
10 Civiš Petr – Civišová Hana Civiš Petr – Civišová Hana 1200 1254 8 50 4104 737
11 Knotek Karel – Vlna František Knotek Karel – Vlna František P 92 Echo Super 1400 1372 6 100 4072 731
12 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 1000 1160 9 50 4010 720
13 Šustr Jan ml – Šustr Jan st Šustr Jan ml – Šustr Jan st 800 840 6 0 2840 510
14 Bukovinsky Pavol – Kalafa Jan Bukovinsky Pavol – Kalafa Jan Pegass 1000 878 2 0 2278 409
15 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 1400 2082 9 250 5532 0

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB F F
1 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 700 2062 10 100 4862 1000
2 Tůmová Kateřina – Tůma Petr Tůmová Kateřina – Tůma Petr Junior JK 05L 500 1728 12 0 4628 952
3 Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Kappa - KP2U Sova 600 1542 11 250 4592 944
4 Lacko Michael – Huschka Milan Lacko Michael – Huschka Milan JK 05 Junior 700 1802 10 0 4502 926
5 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 700 1840 8 250 4390 903
6 Nečas Jiří – bez Nečas Jiří – bez Bristell 600 1398 11 0 4198 863
7 Seifert Michal – Wesley Petra Seifert Michal – Wesley Petra CZ 15,4 500 382 5 0 1882 387