9. kolo PPT, plocha SLZ Kraví Hora

9. kolo PPT, plocha SLZ Kraví Hora

Soutěž Pohár Petra Tučka 2016
Kolo 9
Typ Navigace po známé trati
Datum 2016-09-03
Ředitelavatar Ivo Lengál
Rozhodčíavatar Karel Mündel
avatar Marek Velát
LAA FIT

Celkové výsledky

R-AL1
R-AL2
S-AL2

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 450 1758 400 0 8 0 250 3258 1000
2 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 450 1638 300 0 9 0 25 2863 879
3 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 350 158 200 0 6 0 150 1158 355

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 450 1758 300 1 12 0 25 3183 1000
2 Tučan Vláďa – Kavková Ráďa Tučan Vláďa – Kavková Ráďa SKY RANGER 450 1620 300 1 11 0 0 2970 933
3 Tichý Petr – Ertl Leoš Tichý Petr – Ertl Leoš EV-97 Eurostar 450 1384 400 2 10 0 0 2834 890
4 Říhová Martina – Horký Milan Říhová Martina – Horký Milan Cora 400 1304 400 2 11 0 0 2754 865
5 Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Ježek Miroslav – Martinec Lukáš P-92 Echo Super 450 1318 300 0 10 0 150 2718 854
6 Raudenský Miroslav – Imriš Pavel Raudenský Miroslav – Imriš Pavel Kappa - KP2U Sova 450 1482 200 1 10 0 25 2707 850
7 Hycl Michal – Bystřický David Hycl Michal – Bystřický David Chico 450 890 300 1 1 0 250 1990 625
8 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 350 1000 300 0 5 0 50 1950 613
9 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 300 944 300 0 1 0 25 1619 509
10 Petr Miroslav – Novák Jiří Petr Miroslav – Novák Jiří Eurostar 92 300 542 100 0 7 0 150 1442 453
11 Weihrauch Radek – Jedličková Adéla Weihrauch Radek – Jedličková Adéla 200 74 200 0 2 0 0 574 180

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F NF NF
1 Lorenc Jan – Krejsa Richard Lorenc Jan – Krejsa Richard SKY RANGER 450 1650 300 2 18 0 250 3650 1000
2 Nečas Jiří – Tůmová Kateřina Nečas Jiří – Tůmová Kateřina Bristell 450 1682 300 2 16 1 250 3532 968
3 Velát Marek – Geršl Martin Velát Marek – Geršl Martin Junior JK-O5L 450 1800 300 2 15 1 0 3350 918
4 Mündel Karel – Lengálová Anna Mündel Karel – Lengálová Anna Junior JK 05 400 1572 300 2 14 0 250 3322 910
5 Lacko Michael – Huschka Milan Lacko Michael – Huschka Milan JK 05 Junior 400 1396 300 2 15 0 250 3196 876
6 Dvořák Karel – Šmíd Pavel Dvořák Karel – Šmíd Pavel TL-132 Condor 450 842 300 1 6 0 0 1942 532
7 Burjánková Petra – Lengálová Tereza Burjánková Petra – Lengálová Tereza JK 05 Junior 0 0 0 0 12 0 25 625 171