8. kolo PPT, letiště Hradec Králové

8. kolo PPT, letiště Hradec Králové

Soutěž Pohár Petra Tučka 2016
Kolo 8
Typ Navigace po známé trati
Datum 2016-07-30
Rozhodčíavatar Martin Geršl
avatar Tomáš Kvítek
avatar Michael Lacko
avatar Karel Mündel
avatar Kateřina Tůmová
LAA FIT

Celkové výsledky

R-AL2
S-AL2

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Říhová Martina – Horký Milan Říhová Martina – Horký Milan Cora 300 785 600 5 10 25 3210 1000
2 Rod Miroslav st – Rod Miroslav ml Rod Miroslav st – Rod Miroslav ml Tecnam P.96 Golf 100 300 825 600 2 10 50 2975 927
3 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 350 515 675 3 11 25 2965 924
4 Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Bristell 300 525 450 2 9 250 2625 818
5 Beneš Petr – Vachek Jan Beneš Petr – Vachek Jan DV-1 Skylark 350 680 525 1 3 250 2205 687
6 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 300 735 300 1 6 50 2085 650
7 Vejběra Michal – Šebesta Tomáš Vejběra Michal – Šebesta Tomáš Letov Alfa 250 355 525 2 3 0 1630 508
8 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 300 475 375 0 3 100 1550 483
9 Tichý Petr – Ertl Leoš Tichý Petr – Ertl Leoš EV-97 Eurostar 200 150 300 1 7 25 1475 460
10 Kánský Jan – Jan Andrle Kánský Jan – Jan Andrle DV-1 Skylark 300 285 150 0 6 25 1360 424
11 Gorej Štefan – Poláš Filip Gorej Štefan – Poláš Filip Cessna 150 350 0 375 0 3 150 1175 366
12 Kánský Honza – Adamec Petr Kánský Honza – Adamec Petr Letov Alfa 0 0 0 0 7 25 725 226
13 Lukáš Kučera – Hurta Eduard Lukáš Kučera – Hurta Eduard DV-1 Skylark 200 140 150 0 2 25 715 223
14 Leon Likovský – Andršová Irena Leon Likovský – Andršová Irena 0 0 0 0 5 25 525 164
15 Weihrauch Radek – Jedličková Adéla Weihrauch Radek – Jedličková Adéla 250 0 225 0 0 25 500 156
16 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 350 780 600 5 12 25 3455 0
17 Štěpánek Vladimír – bez Štěpánek Vladimír – bez Straton 7 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Kvítek Tomáš – Tomeš Lukáš Kvítek Tomáš – Tomeš Lukáš Letov Alfa 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Ivoš Liška – Petr Bohdan Ivoš Liška – Petr Bohdan DV-1 Skylark 0 0 0 0 0 0 0 0

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Jonáš Petr – bez Jonáš Petr – bez Junior JK 05 350 1545 650 5 14 200 4645 1000
2 Velát Marek – Geršl Martin Velát Marek – Geršl Martin Junior JK 05 350 1515 650 5 14 150 4565 983
3 Lorenc Jan – Krejsa Richard Lorenc Jan – Krejsa Richard SKY RANGER 350 1155 700 5 15 200 4405 948
4 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK-O5L 350 1395 650 5 13 50 4245 914
5 Chvojka Petr – Teplý Ladislav Chvojka Petr – Teplý Ladislav MZK Aeros profi 350 1240 700 5 14 0 4190 902
6 Nečas Jiří – Tůmová Kateřina Nečas Jiří – Tůmová Kateřina SKY RANGER 350 1225 600 4 14 150 4125 888
7 Mündel Karel – Burjánková Petra Mündel Karel – Burjánková Petra JK 05 Junior 300 1110 600 5 12 250 3960 853
8 Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Kappa - KP2U Sova 350 1150 650 3 12 50 3700 797
9 Lacko Michael – Pavel Hučík Lacko Michael – Pavel Hučík JK 05 Junior 350 1490 700 5 3 200 3540 762
10 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 300 1060 650 2 11 25 3335 718