6. kolo PPT, plocha SLZ Letovice

6. kolo PPT, plocha SLZ Letovice

Soutěž Pohár Petra Tučka 2016
Kolo 6
Typ Navigace po známé trati
Datum 2016-07-02
Rozhodčíavatar Karel Mündel
avatar Jiří Nečas
avatar Marek Velát
LAA FIT

Celkové výsledky

R-AL1
R-AL2
S-AL1
S-AL2

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 2000 3440 0 8 7440 1000
2 Šimík Vladimír – bez Šimík Vladimír – bez Eurostar 92 1800 2362 3 5 6162 828
3 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 1800 2490 1 6 6040 812
4 Vataha Josef – bez Vataha Josef – bez Tulák 2000 2368 1 5 5868 789

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Říhová Martina – Horký Milan Říhová Martina – Horký Milan Cora 2000 3510 2 12 9010 1000
2 Dorazil Tomáš – Luska Martin Dorazil Tomáš – Luska Martin ECHO 2000 3704 1 8 7954 883
3 Alexa Jaroslav – Moravec Zdeněk Alexa Jaroslav – Moravec Zdeněk P92 Echo 2000 3352 1 9 7852 871
4 Hycl Michal – Bystřický David Hycl Michal – Bystřický David Chico 2000 3542 1 8 7792 865
5 Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Eurostar 92 1800 3538 1 8 7588 842
6 Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Ježek Miroslav – Martinec Lukáš Bristell 1800 2898 0 10 7198 799
7 Voráč Aleš – Voráčová Martina Voráč Aleš – Voráčová Martina Super Echo P92 2000 3088 1 7 7088 787
8 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 1600 2900 2 6 6500 721
9 Barša Ondřej – Hradecký David Barša Ondřej – Hradecký David Aeroprakt A22 1600 2228 1 8 6078 675
10 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 1600 1892 1 7 5492 610
11 Mlích Jozef – Souček Andrej Mlích Jozef – Souček Andrej Aeroprakt A22 1600 2062 1 5 5162 573
12 Palbuchta Jiří – Víšková Jitka Palbuchta Jiří – Víšková Jitka Allegro 2OOO 1600 598 2 8 4698 521
13 Vymazal Marek – Vymazalová Radka Vymazal Marek – Vymazalová Radka QUASAR CZ 15.4 2000 1162 2 4 4662 517
14 Prášil Václav – Štefková Andrea Prášil Václav – Štefková Andrea EVEKTOR HARMONY 1000 424 0 11 4174 463
15 Haluza Lubomír – Přikryl Karel Haluza Lubomír – Přikryl Karel Rogalo 0 0 0 9 2250 250
16 Švéda Zdenek – Švéda Matěj Švéda Zdenek – Švéda Matěj TRIUMF 142 1000 104 0 0 1104 123
17 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 2000 3090 2 14 9090 0

S-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Lengál Ivo – bez Lengál Ivo – bez Junior JK 05 2000 3246 3 15 9746 1000
2 Velát Marek – bez Velát Marek – bez JK 05 Junior 2000 3902 2 12 9402 965
3 Mündel Karel – bez Mündel Karel – bez Junior JK 05 2000 2634 3 9 7634 783

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Seifert Michal – Wesley Petra Seifert Michal – Wesley Petra CZ 15,4 2000 3892 3 13 9892 1000
2 Chvojka Petr – Teplý Ladislav Chvojka Petr – Teplý Ladislav MZK Aeros profi 2000 3498 3 13 9498 960
3 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK-O5L 2000 3556 3 12 9306 941
4 Lacko Michael – Huschka Milan Lacko Michael – Huschka Milan JK 05 Junior 2000 3594 2 11 8844 894
5 Bartůněk Filip – Jupová Kristýna Bartůněk Filip – Jupová Kristýna Tecnam Echo Classic 2000 2598 3 11 8098 819
6 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 2000 3586 1 8 7836 792
7 Burjánková Petra – Lengálová Tereza Burjánková Petra – Lengálová Tereza Junior JK-O5L 1600 1808 2 8 5908 597
8 Tůmová Kateřina – Tůma Petr Tůmová Kateřina – Tůma Petr Junior JK 05L 1600 1760 2 6 5360 542