5. kolo PPT, letiště Kyjov

5. kolo PPT, letiště Kyjov

Soutěž Pohár Petra Tučka 2016
Kolo 5
Typ Navigace po známé trati
Datum 2016-06-18
Rozhodčíavatar Ivo Lengál
avatar Vladimír Šimík
LAA FIT

Celkové výsledky

R-AL2
S-AL1
S-AL2

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Ot Ot
1 Mlích Jozef – Souček Andrej Mlích Jozef – Souček Andrej Aeroprakt A22 1800 2528 0 0 8 25 0 5953 1000
2 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 1800 2620 0 0 7 25 0 5845 982
3 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 1600 2438 0 0 8 25 0 5663 951
4 Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Eurostar 92 1600 1894 0 0 10 25 0 5519 927
5 Voráč Aleš – Voráčová Martina Voráč Aleš – Voráčová Martina Super Echo P92 1800 1212 0 1 10 100 0 5312 892
6 Trávník Tomáš – Moravec Pavel Trávník Tomáš – Moravec Pavel Junior JK 05L 1800 2142 0 1 2 25 0 4567 767
7 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 1600 1102 0 0 5 0 0 3702 622
8 Čermín Robert – Kamenský Vladimír Čermín Robert – Kamenský Vladimír Sky Arrow 1600 1294 0 0 3 25 0 3519 591
9 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 1800 814 0 0 5 0 1 1807 304
10 Prášil Václav – Štefková Andrea Prášil Václav – Štefková Andrea E-Vektor Harmony ELSA 800 86 0 0 0 25 0 911 153
11 Hycl Michal – Bystřický David Hycl Michal – Bystřický David Chico 0 0 0 0 4 25 0 825 139

S-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Ot Ot
1 Krajča Jiří – bez Krajča Jiří – bez JK 05 Junior 450 2482 500 0 16 250 0 5282 1000
2 Velát Marek – bez Velát Marek – bez Junior JK 05 450 2578 300 2 15 0 0 5028 952
3 Mündel Karel – bez Mündel Karel – bez Junior JK 05 450 2130 400 1 16 150 0 4830 914
4 Nečas Jiří – bez Nečas Jiří – bez Bristell 450 1928 400 2 15 200 0 4678 886

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F Ot Ot
1 Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Čekan Juraj – Dolinský Lukáš Junior JK-O5L 450 2510 300 2 15 200 0 5160 1000
2 Lacko Michael – Huschka Milan Lacko Michael – Huschka Milan JK 05 Junior 450 2470 400 0 14 250 0 4970 963
3 Chvojka Petr – Teplý Ladislav Chvojka Petr – Teplý Ladislav MZK Aeros profi 450 1994 400 2 16 200 0 4844 939
4 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 400 2194 500 0 12 200 0 4494 871
5 Dvořák Karel – Šmíd Pavel Dvořák Karel – Šmíd Pavel TL-132 Condor 400 1508 500 2 10 200 0 3808 738
6 Tůmová Kateřina – Tůma Petr Tůmová Kateřina – Tůma Petr Junior JK 05L 350 886 400 1 11 0 0 2836 550
7 Boček Michal – Slobodník Tomáš Boček Michal – Slobodník Tomáš C172N 350 1240 300 0 5 50 0 2440 473
8 Burjánková Petra – Rázová Ilona Burjánková Petra – Rázová Ilona Junior JK-O5L 400 824 100 0 9 0 0 2224 431
9 Hájek Jan – Spurná Michaela Hájek Jan – Spurná Michaela MZK 250 52 0 0 4 200 0 902 175