3. kolo PPT, letiště Česke Budějovice

3. kolo PPT, letiště Česke Budějovice

Soutěž Pohár Petra Tučka 2016
Kolo 3
Typ Navigace po známé trati
Datum 2016-05-21
Rozhodčíavatar Karel Švec
LAA FIT

Celkové výsledky

R-AL1
R-AL2
S-AL1
S-AL2

R-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Puža Václav – bez Puža Václav – bez SD1 Minisport 1000 976 200 0 3 100 2876 1000
2 Čermín Robert – bez Čermín Robert – bez Sky Arrow 1000 612 128 0 0 0 1740 605
3 Masopust Martin – bez Masopust Martin – bez Kitfox 0 0 0 0 0 0 0 0

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Říhová Martina – Horký Milan Říhová Martina – Horký Milan Cora 1600 1978 376 2 12 150 6904 1000
2 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 1600 1464 394 0 9 0 5258 762
3 Šustr Jan ml – Šustr Jan st Šustr Jan ml – Šustr Jan st 1600 1702 400 0 7 25 5127 743
4 Zeman Pavel – Prokop Jan Zeman Pavel – Prokop Jan Storm G280 1600 1904 400 0 4 0 4704 681
5 Civiš Petr – Civišová Hana Civiš Petr – Civišová Hana TWIN 1200 1052 128 0 8 0 3980 576
6 Kubáň Adam – Kubáň Milan Kubáň Adam – Kubáň Milan Koala 1200 1506 400 0 1 250 3556 515
7 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 1200 244 382 0 2 25 2251 326
8 Voráčová Martina – Voráč Aleš Voráčová Martina – Voráč Aleš Super Echo P92 1400 578 214 0 0 0 2192 317
9 Nosek Tomáš – Šedinová Anna Nosek Tomáš – Šedinová Anna P92 Echo 800 200 200 0 2 0 1600 232
10 Ferra Aleš – Ježek Miroslav Ferra Aleš – Ježek Miroslav Kappa - KP2U Sova 0 0 0 1 4 200 1200 174
11 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 1600 2128 400 2 12 0 6928 0

S-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Mündel Karel – bez Mündel Karel – bez Junior JK 05 1600 1946 400 1 10 50 6196 1000
2 Velát Marek – bez Velát Marek – bez Junior JK 05 1600 2002 400 0 10 50 6052 977
3 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 1600 1608 400 0 7 200 5208 841
4 Nečas Jiří – bez Nečas Jiří – bez Bristell 1400 712 200 2 12 0 5112 825

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB Z Z F F
1 Seifert Michal – Wesley Petra Seifert Michal – Wesley Petra CZ 15,4 1600 2274 400 2 12 0 7074 1000
2 Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Štěrba Radim – Příhoda Tomáš Kappa - KP2U Sova 1600 2050 400 0 11 150 6400 905
3 Lacko Michael – Burjánková Petra Lacko Michael – Burjánková Petra JK 05 Junior 1600 2128 400 0 8 0 5728 810
4 Tůmová Kateřina – Tůma Petr Tůmová Kateřina – Tůma Petr Junior JK 05L 1400 200 304 0 12 0 4304 608
5 Frebort Libor – Záluská Olga Frebort Libor – Záluská Olga Junior JK 05L 0 0 0 2 12 200 3000 424