2. kolo PPT, plocha SLZ Kotvrdovice

2. kolo PPT, plocha SLZ Kotvrdovice

Soutěž Pohár Petra Tučka 2016
Kolo 2
Typ Navigace po známé trati
Datum 2016-05-07
Ředitelavatar Zdeněk Moravec
Rozhodčíavatar Jozef Mlích
LAA FIT

Celkové výsledky

R-AL2
S-AL1
S-AL2

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 1200 1856 4000 3 15 50 10706 1000
2 Luska Martin – Dorazil Tomáš Luska Martin – Dorazil Tomáš Echo P92 1200 1566 3200 3 13 250 9416 880
3 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 1200 1230 3800 2 12 0 9030 843
4 Příhoda Tomáš – bez Příhoda Tomáš – bez Kappa - KP2U Sova 1000 1648 3400 1 12 250 8898 831
5 Tichý Petr – Tichý Pavel Tichý Petr – Tichý Pavel Koala 1200 1376 3400 1 10 250 8426 787
6 Vataha Josef – Hanušová Radka Vataha Josef – Hanušová Radka Tulák 1000 386 4000 1 13 25 8211 767
7 Procházka Richard – Raudenský Miroslav Procházka Richard – Raudenský Miroslav Kappa - KP2U Sova 1200 1244 4000 0 8 0 8044 751
8 Zemčík Pavel – Jílek Jaromír Zemčík Pavel – Jílek Jaromír Aeroprakt A22 1200 1372 3200 1 7 150 7522 703
9 Voráčová Martina – Voráč Aleš Voráčová Martina – Voráč Aleš Super Echo P92 1200 1228 3000 1 9 25 7453 696
10 Václavík Jan – Dušková Jitka Václavík Jan – Dušková Jitka TL Condor 232 1200 54 3600 0 7 25 6279 586
11 Barša Ondřej – Hradecký David Barša Ondřej – Hradecký David Aeroprakt A22 1200 516 2200 2 7 25 5741 536
12 Kocina Karel – Jech Robert Kocina Karel – Jech Robert Skylane 1000 244 2400 0 8 100 5344 499
13 Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Petr Miroslav – Čtvrtníček Vít Eurostar 92 0 0 0 1 9 25 2025 189
14 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 1200 1870 3800 4 11 25 9895 0

S-AL1

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Lengál Ivo – bez Lengál Ivo – bez Junior JK 05 1200 1746 800 4 22 250 9196 1000
2 Nečas Jiří – bez Nečas Jiří – bez Bristell 1200 1540 900 3 20 25 8265 899
3 Mündel Karel – bez Mündel Karel – bez Junior JK 05 1200 1694 450 4 14 250 7194 782

S-AL2

# Posádka Letoun OB OB ČB ČB PB PB Z Z F F
1 Čekan Juraj – Geršl Martin Čekan Juraj – Geršl Martin Junior JK-O5L 1200 1330 850 4 23 250 9030 1000
2 Lacko Michael – Kleinwachter Martin Lacko Michael – Kleinwachter Martin JK 05 Junior 1200 1930 850 9 3 200 6580 729
3 Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Ančinec Pavel – Ančinec Jaroslav Pája 1200 1592 550 2 14 25 6567 727