Havlíčkův Brod - kategorie REKRE

Havlíčkův Brod - kategorie REKRE

Soutěž Pohár Petra Tučka 2015
Kolo 1
Typ Navigace po známé trati
Datum 2015-04-26
Rozhodčíavatar Ondřej Paclík
avatar Michal Seifert
LAA FIT

Celkové výsledky

R-AL2

R-AL2

# Posádka Letoun OB OB
1 Burjánková Petra – Čekan Juraj Burjánková Petra – Čekan Juraj Junior JK-O5L 800 800 1000
2 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05L 800 800 1000
3 Koch Martin – Svoboda Milan Koch Martin – Svoboda Milan Bristell NG5 800 800 1000
4 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 800 800 1000
5 Krajča Jiří – Rázová Ilona Krajča Jiří – Rázová Ilona SKY RANGER 800 800 1000
6 Kruntorád Petr – Král Petr Kruntorád Petr – Král Petr Pegass 800 800 1000
7 Lacko Michael – Wesley Petra Lacko Michael – Wesley Petra JK 05 Junior 800 800 1000
8 Mündel Karel – Lengálová Tereza Mündel Karel – Lengálová Tereza Junior JK 05 800 800 1000
9 Říhová Martina – Horký Milan Říhová Martina – Horký Milan Cora 800 800 1000
10 Stach Karel – Říha Vilém Stach Karel – Říha Vilém Bristell NG4 800 800 1000
11 Šaman Vojtěch – Šaman Jakub Šaman Vojtěch – Šaman Jakub Coyote II 800 800 1000
12 Šimík Vladimír – Šimík Petr Šimík Vladimír – Šimík Petr Eurostar 92 800 800 1000
13 Tůmová Kateřina – Tůma Petr Tůmová Kateřina – Tůma Petr Junior JK 05L 800 800 1000
14 Velát Marek – Chalupník Jiří Velát Marek – Chalupník Jiří Junior JK-O5L 800 800 1000
15 Zítka Jiří – Rubáčková Ilona Zítka Jiří – Rubáčková Ilona CZ 15,4 800 800 1000
16 Jambor Martin – Jamborová Kateřina Jambor Martin – Jamborová Kateřina Bristell NG4 700 700 875
17 Jaroš David – Štěpánek Jiří Jaroš David – Štěpánek Jiří Pegass 700 700 875
18 Surý Jakub – Lengál Ivo Surý Jakub – Lengál Ivo Junior JK 05 700 700 875
19 Tichý Petr – Ertl Leoš Tichý Petr – Ertl Leoš P92 Echo 600 600 750
20 Mlích Jozef – Barša Ondřej Mlích Jozef – Barša Ondřej Aeroprakt A22 500 500 625
21 Nosek Tomáš – Michal Jiří Nosek Tomáš – Michal Jiří C 150 400 400 500
22 Brůna Antonín – Schwarzová Iveta Brůna Antonín – Schwarzová Iveta EOL 3 RACEK 99 0 0 0
23 Dvořák Karel – Forst Vlastimil Dvořák Karel – Forst Vlastimil TL-132 Condor 0 0 0