Seminář navigačních soutěží Havlíčkův Brod

Seminář navigačních soutěží Havlíčkův Brod

Soutěž Pohár Petra Tučka 2015
Kolo 0
Typ Navigace po známé trati
Datum 2015-04-25
Rozhodčíavatar Petr Chvojka
avatar Michal Seifert
LAA FIT

R-AL1

# Posádka Letoun
1 Seifert Matěj – bez Seifert Matěj – bez Junior JK 05L 0 0
2 Mašek Jiří – bez Mašek Jiří – bez RANS S6XL-Coyote II 0 0

R-AL2

# Posádka Letoun
1 Burjánková Petra – Lengálová Tereza Burjánková Petra – Lengálová Tereza Junior JK-O5L 0 0
2 Paclík Ondřej – Roztočilová Tereza Paclík Ondřej – Roztočilová Tereza Bristell NG4 0 0
3 Štěpánek Jiří – Jaroš David Štěpánek Jiří – Jaroš David Pegass 0 0
4 Ditrt Tomáš – bez Ditrt Tomáš – bez RANS S6XL-Coyote II 0 0
5 Kruntorád Petr – Král Petr Kruntorád Petr – Král Petr Pegass 0 0
6 Kotrba Josef – Holenda Tomáš Kotrba Josef – Holenda Tomáš Pegass 0 0
7 Říhová Martina – Horký Milan Říhová Martina – Horký Milan Cora 0 0
8 Koch Martin – bez Koch Martin – bez RANS S6XL-Coyote II 0 0

R-WL2

# Posádka Letoun
1 Hájek Jan – Spurná Michaela Hájek Jan – Spurná Michaela MZK 0 0

S-AL2

# Posádka Letoun
1 Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Jonáš Petr – Krameriusová Lucie Junior JK 05 0 0
2 Frebort Libor – Kotyza Oldřich Frebort Libor – Kotyza Oldřich Cora 0 0
3 Lengál Ivo – Lengálová Tereza Lengál Ivo – Lengálová Tereza Junior JK 05 0 0
4 Lorenc Jan – Krejsa Richard Lorenc Jan – Krejsa Richard SKY RANGER 0 0
5 Velát Marek – bez Velát Marek – bez Junior JK-O5L 0 0
6 Lacko Michael – bez Lacko Michael – bez JK 05 Junior 0 0
7 Eliáš Michal – Hodková Kamila Eliáš Michal – Hodková Kamila Autogyro MTO Sport 0 0
8 Brůna Antonín – bez Brůna Antonín – bez EOL 3 RACEK 99 0 0
9 Surý Jakub – bez Surý Jakub – bez Junior JK 05 0 0
10 Dolinský Lukáš – Dolinský Lukáš Dolinský Lukáš – Dolinský Lukáš Junior JK-O5L 0 0
11 Mündel Karel – Kohoutková Jana Mündel Karel – Kohoutková Jana RANS S6XL-Coyote II 0 0
12 Seifert Michal – Lengál Ivo Seifert Michal – Lengál Ivo Chico 0 0

S-WL1

# Posádka Letoun
1 Hynek Petr – bez Hynek Petr – bez Rogalo fiti 0 0

S-WL2

# Posádka Letoun
1 Seifert Michal – Horná Zdislava Seifert Michal – Horná Zdislava CZ 15,4 0 0
2 Chvojka Petr – Teplý Ladislav Chvojka Petr – Teplý Ladislav MZK Aeros profi 0 0
3 Seifert Michal – Wesley Petra Seifert Michal – Wesley Petra CZ 15,4 0 0